Jak odblokować skórkę Meow Skulls w Fortnite Rozdział 3, sezon 4?


Fortnite: Raj jest już w pełnym rozkwicie ze wszystkimi licznymi zmianami, które obejmują implementację stale ewoluującego i wszechstronnego Chrome, ewolucję broni Chrome oraz skarbców o wysokim i niskim poziomie bezpieczeństwa, które sowicie nagradzają pilnych kolekcjonerów kluczy.

Z nowym Fortnite W sezonie Epic Games wypuściło również nowy tematyczny karnet bojowy, pełen nowych skórek, kosmetyków i emotek, które tylko wzbogacają zjadliwą atmosferę Chrome i historię bohaterów tego sezonu, takich jak Spider-Gwen i Lennox Rose.

Mimo to jedna z ulubionych skórek z rozdziału trzeciego, sezonu czwartego w Fortnite to z łatwością skórka Meow Skulls, która po prostu wygląda fajnie. Ponieważ zdobycie tej fajnej kociej skórki nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, jesteśmy tutaj, aby pomóc ci odblokować skórkę Meow Skulls w grze i zostać ostatnim fajnym kotem na świecie.

Odblokowanie skórki Miau Czaszki

Ponieważ skórka Meow Skulls jest częścią przepustki bojowej rozdziału trzeciego, sezonu czwartego, pierwszym i obowiązkowym krokiem w uzyskaniu tej skórki jest zakup przepustki bojowej. Wartość karnetu bojowego szacuje się na 950 V-dolców. Jeśli jednak ukończysz całą przepustkę bitewną, odzyskasz 1500 V-dolców.

Po zakupie sezonowej przepustki bojowej odwiedź stronę z zadaniami i znajdź kilka zadań, na których będziesz się koncentrować w następnym meczu od momentu rozpoczęcia meczu Fortnite bez planu to zaproszenie do bezmyślnej i żmudnej harówki. Ponieważ za każde ukończone zadanie otrzymasz doświadczenie z przepustki bojowej i gwiazdki bojowe, walutę używaną do kupowania kosmetyków w sklepie z przepustkami bojowymi, Twoim celem powinno być wykonanie jak największej liczby zadań dziennych, tygodniowych i sezonowych, aby uzyskać wartość pieniężną.

Skórka Miau Czaszki znajduje się od niechcenia na piątej stronie przepustki bitewnej obok kocich elementów kosmetycznych, takich jak migający tyłem Sardeenz! i Pazury! emotikon. Tak więc, aby odblokować skórkę Meow Skulls, musisz zdobyć 26 nagród na poprzednich stronach lub osiągnąć 40 poziom przepustki bojowej. Jednak będziesz potrzebować dziewięciu bitew, aby odblokować uroki tego fajnego kota.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub po prostu nie możesz się doczekać, aby mieć w swojej kolekcji skórkę Meow Skulls, możesz pominąć grind, kupując poziomy Battle Pass. Ponieważ każdy poziom kosztuje 150 V-dolców, ta metoda jest dość kosztowna. Dlatego radzimy podążać bezpieczną ścieżką, aby odblokować skórkę Miau Czaszki i torować sobie drogę do tej uroczej skórki.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632c403da3f54d619db7c7522229d08b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-unlock-the-meow-skulls-skin-in-fortnite-chapter-3-season-4&c=8535177753769754358&mkt=fr-fr