Jak odblokować dwie skrzynie z zamkiem w Fortnite? – Poradnik

Jak odblokować dwie skrzynie z zamkiem w Fortnite?

Fortnite wprowadził blokadę nowej mechaniki łupów w zeszłym roku, a jednym z tych dodatków jest możliwość znalezienia kluczy na wyspie, których można użyć do zamkniętych skrzyń. Od czasu ich wydania wprowadzono kilka dodatków i zmian w tych skrzyniach, ale koncepcja w dużej mierze pozostaje taka sama. Cotygodniowe zadania w rozdziale czwartym sezonu drugiego wymagają od graczy odblokowania określonego rodzaju skrzyni – skrzyni z dwoma zamkami.

Gdzie znaleźć i odblokować dwie skrzynie z zamkiem Fortnite

Zamknięte skrzynie, zwane również skrzyniami holo, znajdują się na całym obszarze Fortnite mapa, na której wiele z nich przedstawia skrzynię z dwoma kłódkami. Znalezienie tych konkretnych skrzyń jest łatwe – trudniejsze jest znalezienie kluczy na wyspie. Klucze pojawiają się losowo w zwykłych skrzyniach i innych pojemnikach, więc upewnij się, że szukasz ich wszędzie, gdzie tylko możesz, gdy tylko wylądujesz.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz znaleźć te grupy zamkniętych skrzyń na całej mapie, z ikoną pojawiającą się na ekranie, gdy zbliżysz się wystarczająco z kluczem w ekwipunku. Po prostu podejdź do skrzyni i naciśnij żądany przycisk, aby wprowadzić klucze. Jeśli ty i sojusznik macie po jednym kluczu, możecie obaj wprowadzić je do skrzyni z dwoma zamkami. Na tym etapie nie jest jasne, czy zakończy to zadanie.

Upewnij się, że przeszukałeś wszystkie możliwe skrzynie i pojemniki i nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem kluczy i otwarciem dwóch skrzyń z zamkiem w Fortnite.

„Jak podróżować po Fortnite mapa z tunelami aerodynamicznymi”

Źródło: Dot Esports.