Jak odblokować dwie skrzynie z zamkiem w Fortnite? – Poradnik | Dot Esports

Jak odblokować dwie skrzynie z zamkiem w Fortnite?

W zeszłym roku Fortnite wprowadził blokadę nowej mechaniki łupów, a jednym z tych dodatków jest możliwość znalezienia kluczy na wyspie, których można użyć do zamkniętych skrzyń. Od czasu ich wydania wprowadzono kilka dodatków i zmian w tych skrzyniach, ale koncepcja w dużej mierze pozostaje taka sama. Cotygodniowe zadania w rozdziale czwartym sezonu drugiego wymagają od graczy odblokowania określonego rodzaju skrzyni — skrzyni z dwoma zamkami.

Gdzie znaleźć i odblokować dwie skrzynie z zamkiem Fortnite

Zamknięte skrzynie, zwane również skrzyniami holo, znajdują się na całym obszarze Fortnite mapa, na której wiele z nich przedstawia skrzynię z dwoma kłódkami. Znalezienie tych konkretnych skrzyń jest łatwe – trudniejsze jest znalezienie kluczy na wyspie. Klucze pojawiają się losowo w zwykłych skrzyniach i innych pojemnikach, więc upewnij się, że szukasz ich wszędzie, gdzie tylko możesz, gdy tylko wylądujesz.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz znaleźć te grupy zamkniętych skrzyń na całej mapie, z ikoną pojawiającą się na ekranie, gdy zbliżysz się wystarczająco z kluczem w ekwipunku. Po prostu podejdź do skrzyni i naciśnij żądany przycisk, aby wprowadzić klucze. Jeśli ty i sojusznik macie po jednym kluczu, możecie obaj wprowadzić je do skrzyni z dwoma zamkami. Na tym etapie nie jest jasne, czy zakończy to zadanie.

Upewnij się, że przeszukałeś wszystkie możliwe skrzynie i pojemniki i nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem kluczy i otwarciem dwóch skrzyń z zamkiem w Fortnite.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645b8745ce1a48d9ab3616c670544532&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-unlock-two-lock-chests-in-fortnite&c=5631700077145571611&mkt=fr-fr.