Jak niszczyć skały Sideways w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8?


Nowi NPC w Fortnite oznaczają nowe wyzwania z kartami dziurkowanymi, a Raven ma do wykonania kilka zadań dla graczy. Jednym z nich jest niszczenie bocznych skał. Najlepszym miejscem do znalezienia tych skał jest główny obszar Sideways, który będzie pojawiał się losowo na mapie.

W każdej grze będzie jeden wir boczny, który pojawi się na losowo nazwanej lokalizacji. Możesz to zobaczyć na mapie, reprezentowane przez duże fioletowo-pomarańczowe kółko. Kierując się tam z autobusu bojowego, gracze mogą znaleźć w środku wszelkiego rodzaju boczne skały i rozbić je za pomocą narzędzia do zbioru.

Jedynym problemem jest to, że bańka Sideways może być prawdziwym hitem, przyciągając wielu graczy na początku gry i sprawiając, że jest to prawdziwa strzelanka, jeśli chodzi o wyjście z życiem.

Druga opcja to przedostanie się do Sideways Encounter. Są one oznaczone na mapie małymi fioletowymi i pomarańczowymi zawijasami. Gdy się do nich zbliżysz, pojawi się mała bańka Sideways wypełniona falami wrogów. Uderzanie w boczne skały może być tutaj znacznie trudniejsze, ponieważ wrogowie łatwiej będą cię nękać, ale wokół powinno być znacznie mniej graczy.

Poniżej znajdziesz pozostałe wyzwania związane z kartami dziurkowanymi Raven:

  • Zniszcz skały na boki
  • Wystartuj z wylotu korupcji w Sideways
  • Wyeliminuj potwory-sześciany w Boki 15 sekund po szybowaniu
  • Strzelaj w głowę z góry
  • Zniszcz skrzynie za pomocą narzędzia do zbioruSource : https://www.gamepur.com/guides/how-to-destroy-sideways-rocks-in-fortnite-chapter-2-season-8