Jak niszczyć obiekty podczas dryfowania lub wzmacniania Nitro Driftera w Fortnite


Fortnite jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych bitew królewskich, z aktualizacjami co dwa tygodnie i nowymi sezonami co kilka miesięcy, które dodają szereg nowych mechanik i pojazdów. Wprowadzenie Fortnite Drugi sezon drugiego rozdziału czwartego wprowadził nowy samochód, w którym gracze mogą się poruszać, oraz nowe zadanie, w którym gracze muszą z niego skorzystać.

Podobnie jak w przypadku wszystkich zadań Syndykatu drugiego sezonu, gracze będą musieli po prostu wybrać najłatwiejszą trasę, aby ukończyć cel. Oto, co musisz wiedzieć o niszczeniu obiektów podczas dryfowania lub dopalania w Nitro Drifterze Fortnite.

Gdzie znaleźć Nitro Driftera Fortnite

Zrzut ekranu przez Fortnite.gg

Nitro Drifter to pierwszy samochód, który zostanie dodany od jakiegoś czasu, a większość futurystycznych samochodów znajduje się w południowo-zachodniej części mapy.

Chociaż możesz przeszukać połowę mapy w poszukiwaniu jednego, najlepiej jest rozejrzeć się po torze wyścigowym na północ od Mega City, ponieważ ma to największą szansę na pojawienie się kilku samochodów w pobliżu linii startu.

Jeśli zamierzasz wylądować gdzie indziej, zapoznaj się z tą listą wszystkich lokalizacji Nitro Drifter w Fortnite. W południowo-wschodniej części mapy znajdują się dziesiątki, z których wiele znajduje się w punktach POI lub miejscach, które są mniej zatłoczone niż lądowanie w pobliżu Mega City.

Jak dryfować i doładowywać w Nitro Drifter

Inna rzecz w Nitro Drifter Fortnite Jedynym sposobem, w jaki gracz może go użyć, jest dryfowanie przez chwilę, zanim pojazd się naładuje i przyspieszy. Możesz to zrobić za pomocą „L1” lub „LB” na kontrolerach i przytrzymując spację na PC. Pozwoli ci to szybko się obrócić, zanim wystrzelisz jak strzała w jednym kierunku.

Aby ukończyć cotygodniowe zadanie Syndykatu, musisz upewnić się, że dryfujesz, dopóki nie usłyszysz, jak samochód się ładuje, a następnie puść, aby wysłać się do zniszczalnych obiektów. Będziesz musiał zniszczyć 15 obiektów za pomocą pojazdu, co może być trudne, biorąc pod uwagę ograniczenia miejsca takiego jak Mega City. Rozważ udanie się do bardziej wiejskiej lokalizacji, aby zniszczyć obiekty.

Istnieje wiele latarni i płotów, na które gracze mogą wpaść. Upewnij się, że celujesz w wiele w linii prostej przed przyspieszeniem, aby móc ukończyć ten cel.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64111fa8351747f3b0cd6861dd81aed0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2F__trashed-7&c=5717634107469813407&mkt=fr-fr