Jak naprawić błąd ESP-Buimet-003 w Fortnite?


Fortnite to jedna z najbardziej dostępnych gier wieloosobowych na świecie. Oprócz tego, że jest dostępny na wielu platformach, Fortnite ma również przyzwoite serwery z doskonałymi wynikami pozostawania online.

Podczas gdy Fortnite pozostaną dostępne przez większość roku, mogą się zdarzyć sytuacje, w których jej serwery będą miały trudności z zaspokojeniem całego popytu. Fortnite otrzymuje wiele łatek zawartości w ciągu roku, a nowa zawartość rozgrywki może czasami przyciągnąć zbyt wielu graczy, niż się spodziewano.

W takim przypadku u graczy mogą zacząć pojawiać się błędy, takie jak ESP-Buimet-003, uniemożliwiając im dołączenie do meczu. Błąd zazwyczaj pojawia się na konsolach i wydaje się, że ma coś wspólnego z połączeniem usług Epic z Microsoftem i Sony.

Błąd ESP-Buimet-003 w Fortnite zwykle rozwiązuje się sam, gdy Epic Games wprowadza poprawkę, ale istnieje również kilka sposobów, w jakie gracze mogą spróbować samodzielnie naprawić błąd.

Jak naprawić błąd ESP-Buimet-003 w Fortnite

  • Sprawdzać Fortnitestan serwera, a jeśli serwery nie działają, musisz poczekać, aż znów będą online, aby się zalogować Fortnite.
  • Uruchom ponownie konsolę lub komputer.
  • Wyczyść pamięć podręczną konsoli, odłączając ją na pięć minut i włączając ponownie.
  • Usuń konto PSN lub Xbox z konsoli i dodaj je ponownie.

Jeśli FortniteSerwery działają, gracze mogą spróbować ponownie uruchomić urządzenie do gier, wyczyścić pamięć podręczną i usunąć swoje konta PSN/Xbox, aby naprawić błąd ESP-Buimet-003 w Fortnite. Gracze, którzy nadal otrzymują błąd ESP-Buimet-003 po zastosowaniu powyższych poprawek, powinni skontaktować się z pomocą techniczną firmy Epic, aby mogli lepiej przyjrzeć się swojej sytuacji i poinformować ich o innych metodach rozwiązania problemu na ich komputerach/konsolach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633e0c77700a4863aa6a2a4a792f5fed&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-fix-the-esp-buimet-003-error-in-fortnite&c=142926785691041467&mkt=fr-fr