Jak mogę wesprzeć Cults i społeczność twórców 3D?

Jako dziennikarz specjalizujący się w grach wideo, naszym celem jest przedstawianie entuzjastom gier wideo treściwych i zwięzłych tekstów. Dziś opowiemy Wam o znaczeniu wspierania platformy Cults3D w świecie kreacji 3D.

Wspieraj sekty

Wspieranie Kultów oznacza wspieranie niezależności i wspólnoty twórców. Jako zagorzały gracz masz szansę pomóc tej platformie przetrwać i rozwijać się przez wiele lat. Oto kilka prostych sposobów wspierania kultów:

Reklama :

Dezaktywuj blokadę banerów (AdBlock itp.) i kliknij nasze reklamy.

Przynależność:

Kupuj online, klikając nasze linki partnerskie na Amazon.

Darowizna:

Jeśli chcesz, możesz przekazać darowiznę za pośrednictwem Ko-Fi 💜.

Plotka :

Zaproś swoich znajomych do odkrywania platformy i wspaniałych plików 3D udostępnianych przez społeczność!

Udostępnianie i przesyłanie do Cults3D gwarantuje, że dzieła pozostaną w rękach społeczności twórców! I nie w rękach gigantów druku 3D lub oprogramowania, którzy kontrolują konkurencyjne platformy i wykorzystują projekty do celów komercyjnych.

Niezależność kultów3D

Cults3D to niezależna, samofinansująca się witryna, która nie ponosi odpowiedzialności przed żadnym inwestorem ani marką. Prawie wszystkie przychody witryny trafiają do twórców platformy. Treści publikowane w serwisie służą wyłącznie interesom ich autorów, a nie marek drukarek 3D, które również chcą kontrolować rynek modelowania 3D.

Źródło: kults3d.com