Jak łatwo usunąć uciekający głaz kopnięciem w ślizg w Fortnite?


Fortnite to stale ewoluująca gra typu battle royale, która często zapewnia nowe aktualizacje z zawartością i wyzwaniami, aby przetestować graczy i utrzymać ich zaangażowanie. Co tydzień Epic Games wprowadza nowe misje do cotygodniowych wyzwań, a także narracyjne misje Paradise. A teraz jedno z cotygodniowych zadań prosi graczy o usunięcie uciekającego głazu za pomocą kopnięcia w ślizg Fortnite.

Na szczęście wielu graczy wymyśliło sposób na wyrzucenie głazu jednym uderzeniem z broni lub kopnięciem gracza. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, jak łatwo usunąć uciekający głaz za pomocą kopnięcia w ślizg Fortnite.

Jak łatwo usunąć uciekający głaz za pomocą kopnięcia w ślizg? Fortnite

Zrzut ekranu przez Fortnite.gg

Najpierw musisz znaleźć na mapie uciekający głaz, który można znaleźć w okolicach i na północ od Drzewa Rzeczywistości. Istnieje również wiele głazów, które gracze mogą znaleźć, wchodząc do biomu śnieżnego na mapie. Po znalezieniu uciekającego głazu musisz osłabić go do najniższego możliwego poziomu zdrowia, nie łamiąc go i nie zmuszając go do toczenia.

Po uszkodzeniu głazu do niskiego poziomu zdrowia wystarczy wsunąć się w niego, aż usuniesz go z jego miejsca. O ile nie masz wystarczająco niskiego zdrowia, być może będziesz musiał wślizgiwać się do niego kilka razy. Gdy głaz odsunie się od miejsca startu, powinieneś otrzymać powiadomienie o zaliczeniu wyzwania.

Z Fortnite dodanie nowych zbiegłych głazów w zeszłym sezonie, jest to drugie cotygodniowe zadanie z ostatnich kilku miesięcy skupiające się na usuwaniu głazów.

Źródło : https://dotesports.com/fortnite/news/how-to-easily-dislodge-a-runaway-boulder-with-a-slide-kick-in-fortnite