Jak łatwo osiągnąć maksymalny poziom w Fortnite

Dowiedz się, jak osiągnąć maksymalny poziom w Fortnite w rekordowym czasie

Maksymalny poziom w Fortnite: trudny cel

Zdobywanie XP w Fortnite i zdobywanie kolejnych poziomów może czasami być dość trudne. Jeśli nie masz już wyzwań do pokonania, proces ten przebiega znacznie wolniej. Dodatkowo musisz spędzić co najmniej godzinę dziennie grając w grę, aby odblokować wszystkie nagrody Przepustki Bitewnej. Choć może się to wydawać wymagające, niektórzy gracze nie mają tego problemu. Tak naprawdę osiągnęli już w tym sezonie maksymalny poziom.

Osiągnięcie poziomu 1001 w Fortnite

Od czasu zmiany systemu XP w Rozdziale 2, możliwe jest teraz osiągnięcie poziomu 1001 w każdym sezonie. Wierzcie lub nie, ale kilku graczy zrobiło to już w Rozdziale 5 Sezonu 3. Tak, sezon Fortnite trwa dopiero od 10 dni, ale z pewnością nie stanowiło to problemu.

Odblokowanie wszystkich nagród w sezonie Fortnite

Nowy sezon Fortnite rozpoczął się w piątek, 24 maja. Zakończenie zaplanowano na połowę sierpnia, dając graczom prawie trzy miesiące na ukończenie całej przepustki bojowej. Odblokowanie wszystkich nagród wymaga osiągnięcia poziomu 200, co jest w dużej mierze wykonalne. Dodatkowo firma Epic Games zwiększyła ostatnio liczbę XP w Fortnite, dzięki czemu to zadanie stało się jeszcze łatwiejsze.

Dzięki podwyższeniu poziomu niektórzy gracze osiągnęli poziom 1001, który jest obecnie maksymalnym poziomem. Wszelkie PD zdobyte w tym momencie są bezużyteczne, ponieważ ci gracze w zasadzie „zakończyli” sezon Fortnite.

Gracze, którzy osiągnęli maksymalny poziom w Fortnite

Według narzędzia do śledzenia tabeli liderów poziomów na fortnite.gg, ci trzej gracze osiągnęli już maksymalny poziom:

  • LM JESTEM
  • ッーDarkeyes71YTーッ
  • ADAMO_

DalejLvl Luke YT zajmuje czwarte miejsce w tabeli liderów z poziomem 1000. Co ciekawe, wszyscy inni mają poziom 594 lub niższy. Nie dajcie się jednak zwieść, osiągnięcie poziomu 594 również robi wrażenie. Jednak osiągnięcie maksymalnego poziomu w ciągu pierwszych dwóch tygodni sezonu Fortnite jest niesamowite.

Na szczęście dla graczy proces zdobywania poziomów jest znacznie łatwiejszy dzięki dodatkowi XP, a także włączeniu innych trybów gry, takich jak LEGO Fortnite. Biorąc pod uwagę, że ponad 100 graczy osiągnęło już poziom 200, a niektórym udało się to w zaledwie około 50 godzin, każdy, kto jest regularnie aktywny, prawdopodobnie odblokuje wszystkie nagrody Przepustki Bitewnej do końca sezonu.

Źródło: www.videogamer.com