Jak latać w LEGO Fortnite

Dlaczego i jak latać w LEGO Fortnite

LEGO Fortnite w swojej istocie oferuje tak wiele do zrobienia. Czy oprócz zbierania i walki wiesz, że w grze możesz nawet latać? Jeśli jesteś typem gracza, który chce wzbić się w przestworza w tej grze o przetrwaniu, nie obawiaj się. Dziś zagłębimy się w ten temat. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego, czy latanie dla zabawy, w tym przewodniku omówiliśmy wszystkie etapy tworzenia platformy balonowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak latać w LEGO Fortnite.

Jak latać w trybie przetrwania LEGO Fortnite

Gracze w trybie piaskownicy mogą latać do woli za naciśnięciem przycisku, tryb przetrwania wymaga zbudowania prostej maszyny latającej. Przyjrzyjmy się tym dwóm opcjom latania w LEGO Fortnite.

Przygotowanie do lotu

Tryb przetrwania w LEGO Fortnite polega na zbudowaniu latającej konstrukcji, która będzie w stanie wzbić się w powietrze. Pamiętaj też, że tryb przetrwania zadaje obrażenia w wyniku możliwego upadku. Jeśli więc wypadniesz z samolotu, pożegnaj się ze swoim ekwipunkiem. Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz w ekwipunku następujące przedmioty:

Potrzebne przedmioty:
– Podstawa dynamiczna 4x Flexwood
– Pędniki 1x drewniany pręt 1x proszek wybuchowy 1x latarka
– Przełącznik aktywacyjny 1x drewno 1x proszek wybuchowy
– Duży balon 2x tkanina jedwabna 1x latarka 1x lina

Kroki do latania

Gdy już będziesz mieć te elementy, wykonaj poniższe kroki, aby zbudować samolot:

1. Zacznij od umieszczenia pojedynczej dynamicznej podstawy (zakup do tego Flexwood) na podłodze. To będzie podstawa Twojej struktury.

2. Następnie przymocuj dwa małe silniki odrzutowe i dużą konstrukcję z tyłu. Dzięki temu będziemy mogli wystartować i latać.

3. Zamocuj przełącznik aktywacyjny na środku platformy z tyłu. Umożliwi nam to kontrolowanie naszych silników odrzutowych.

4. Na koniec umieść duży balon na środku platformy. Pamiętaj, aby się go trzymać podczas wykonywania tej czynności. W przeciwnym razie Twoja cenna karawana odleci bez Ciebie!

5. Gratulacje, już pływasz! Wystarczy włączyć silniki odrzutowe, aby platforma mogła polecieć do przodu. Jeśli chcesz odwrócić, użyj drewnianej podstawy o wymiarach 8x8x2 na krawędzi. Spowoduje to lekkie wygięcie platformy w odpowiednią stronę, umożliwiając jej obrót. Umieść go po lewej stronie, aby skręcić w lewo lub w prawo, aby skręcić… w prawo.

6. Aby bezpiecznie wylądować, umieść ten sam drewniany fundament 8x8x2 po lewej i prawej stronie latającej konstrukcji. Spowoduje to powolne i bezpieczne opuszczenie samolotu na ziemię. A kiedy znów będziesz chciał polecieć, złam je ponownie, gdy nadejdzie czas startu.

Jak latać w trybie piaskownicy LEGO Fortnite

Jeśli cała ciężka praca w trybie przetrwania wydaje Ci się zbyt duża, tryb piaskownicy jest tutaj, aby Cię uratować. Oto jak latać w obu trybach LEGO Fortnite.

Odlot

Aby rozpocząć latanie, po prostu kliknij dwukrotnie przycisk skoku w systemie (spacja na PC, X na PS i A na Xbox). Następnie przytrzymaj przycisk, aby od razu polecieć wyżej. Możesz teraz eksperymentować z wyższymi konstrukcjami w trybie piaskownicy.

Inne akcje

Unosząc się w LEGO Fortnite, możesz wykonywać następujące czynności:

– Użyj klawiszy ruchu, aby utrzymać pęd i latać.
– Leć szybciej, naciskając przycisk sprintu, aby zwiększyć prędkość.
– Zmień swój wzrost w trakcie lotu, naciskając i przytrzymując przycisk skoku. Naciśnij przycisk uniku, aby stracić wysokość.

Podsumowując, tak możesz latać w LEGO Fortnite w obu trybach gry. Mamy nadzieję, że wiesz już, jak latać w grze. Czy nadal masz pytania? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: beebom.com