Jak grać w Fortnite Geoguessr


Zastanawiasz się, jak możesz grać w Fortnite Geoguessr? Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę.

Dla nieświadomych, Fortnite Geoguessr to gra online, która umieszcza uczestników w losowych punktach wyspy Fortnite i zleca im określenie, gdzie się znajdują na mapie. Im Twoja odpowiedź jest bliższa Twojej lokalizacji, tym wyższy wynik otrzymasz. Gracze mają możliwość wyboru, w którym rozdziale wyspy Fortnite mogą zostać zrzuceni lub naprawdę mogli sprawdzić swoją wiedzę i wybrać dla wszystkich wersji mapy.

W przeciwieństwie do tego, co większość może pomyśleć, Fortnite Geoguessr nie występuje w grze Fortnite. Aby sprawdzić swoją wiedzę, musisz przejść do witryny Where in Fortnite.

Gdzie w Fortnite

Po wejściu na stronę będziesz mieć możliwość wybrania rozdziału Fortnite, którego chcesz użyć w swojej grze. Wszystkie trzy rozdziały są dostępne do wyboru, a także ich sezony.

Gdzie w Fortnite

Po dokonaniu wyboru witryna przekieruje Cię na inną stronę, na której możesz ustawić parametry swojej gry. Każda gra może obejmować od pięciu do czterdziestu rund bez limitu czasu lub z limitem czasu do minuty. Masz również możliwość gry solo lub z innymi. Inne dostępne opcje to powiększanie i rozglądanie się, które można włączać i wyłączać.

Gdzie w Fortnite

Teraz, po skonfigurowaniu ustawień, możesz śmiało grać. Spowoduje to natychmiastowe przeniesienie w losowe miejsce na mapie. Będziesz mógł odgadnąć swoją lokalizację za pomocą mini-mapy w prawym dolnym rogu. Jak wspomniano wcześniej, im bliżej odpowiedzi jest Twoje przypuszczenie, tym lepszy wynik uzyskasz, więc zanim podejmiesz decyzję, dokładnie przyjrzyj się swojemu otoczeniu.

Jeśli szukasz więcej treści dotyczących Fortnite, zapoznaj się z innymi naszymi artykułami wypełnionymi przydatnymi wskazówkami, sztuczkami i przewodnikami.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/how-to-play-fortnite-geoguessr-01gk9ympjrcz