Only Up! – Gra Parkour w Fortnite Creative 2.0 | Jak grać?

Popularna gra parkour Tylko w górę! została dodana do Fortnite w postaci oszałamiającej wyspy Creative 2.0, która wystawi na próbę twoje talenty do skakania i wspinaczki. Od czasu wprowadzenia Creative 2.0, Fortnite dodał mnóstwo niesamowitych doświadczeń dla społeczności. W ciągu ostatnich kilku miesięcy gracze byli świadkami odtwarzania popularnych gier, takich jak Fall Guys, Among Us, Wipeout, Call of Duty i wielu innych, na wyspach zbudowanych przy użyciu Unreal Editor for Fortnite (UEFN).

Zainspirowana ponadczasową opowieścią „Jack and the Beanstalk” gra komputerowa Only Up! rzuca graczom wyzwanie pokonywania trudnych przeszkód na drodze na szczyt świata. Jednak dzięki wyspie Creative 2.0 gracze Fortnite mogą cieszyć się wiernym odtworzeniem tej wirusowej gry. Gracze muszą przejść przez trudny parkour, aby dotrzeć na szczyt.

Aby załadować się na wyspę i zagrać w grę, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom Fortnite i przejdź do menu trybu gry.
2. Przejdź do zakładki Kod wyspy i wprowadź 4366-9611-6988 w polu tekstowym.
3. Po naciśnięciu Enter zobaczysz wyskakujące okienko wyspy oznaczone jako OnlyUp Fortnite!
4. Kliknij „graj” i nie zapomnij wejść do gry prywatnej.

Po pojawieniu się na wyspie musisz przedostać się na samą górę mapy, wspinając się po różnych obiektach i przeskakując z jednego na drugi. Gdy rozpoczniesz bieg, stoper rozpocznie odliczanie, a przebyty dystans zostanie wyświetlony u dołu ekranu. Aby dotrzeć na szczyt mapy Fortnite, musisz nadal skakać i przeskakiwać nad przeszkodami.

To wszystko, co musisz wiedzieć o mapie Only Up w Fortnite Creative 2.0. Aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami, odwiedź naszą stronę główną Fortnite lub zapoznaj się z kilkoma innymi przewodnikami.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6494a13e46934c2aa1c2ec31ab2b6857&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Ffortnite%2Fhow-to-play-only-up-map-in-fortnite-2186675%2F&c=7126512151542776893&mkt=fr-fr.