Jak gasić pożary na konstrukcjach za pomocą Slurp w Fortnite?


Fortnite Drugi sezon rozdziału trzeciego dobiega końca, a gracze mają już tylko kilka dni na ukończenie wszystkich wyzwań i zdobycie elementów kosmetycznych z przepustki bitewnej. Poza zadaniami dziennymi, tygodniowymi, sezonowymi i kamieniami milowymi, gracze natkną się na różne ograniczone czasowo zadania, które oferują mnóstwo PD za ukończenie niektórych wyzwań. Zadania Tygodnia Dzikiego Ognia mają zestaw wyzwań, a jedno z nich wymaga od graczy gaszenia pożarów na konstrukcjach za pomocą Slurp w Fortnite. Choć na początku to wyzwanie wydaje się trudne, jest jednym z najłatwiejszych w grze i możesz je ukończyć w ciągu kilku minut.

Tydzień Ognia z Ogniem przywrócił niektóre z popularnych w grze broni zadających obrażenia od ognia, takich jak Smocza Strzelba Oddech i Pierwotny Płomienny Łuk, a także zwiększono częstotliwość pojawiania się Słojów Świetlika. W tym tygodniu gracze znajdą również w zwiększonej podaży armaty Chug Cannons. Można je znaleźć jako łupy naziemne i w skrzyniach, dzięki czemu są łatwo dostępne dla graczy do wykonania zadań Dzikiego Tygodnia Ognia w Fortnite.

Oto jak gasić pożary na konstrukcjach za pomocą Slurp w Fortnite.

Gdzie gasić pożary na konstrukcjach za pomocą Slurp w Fortnite?

Zrzut ekranu za pośrednictwem Fortnite.gg

Chociaż do ukończenia tego wyzwania nie jest wymagana dokładna lokalizacja, możesz je ukończyć w dowolnej preferowanej lokalizacji. Gracze zdobędą 12 000 PD za zgaszenie 100 pożarów konstrukcji za pomocą Slurp. Ponieważ do ukończenia tego wyzwania nie jest wymagana żadna konkretna lokalizacja, zalecamy graczom wylądować w obszarze na wschód od POI Joneses. Sprawdź obraz mapy powyżej, aby zobaczyć lokalizacje beczek Slurp i świetlików. Czerwone kółka oznaczają miejsca, w których można znaleźć beczki Slurp, a żółte kółka oznaczają miejsca do zbierania świetlików.

Idealnie możesz wylądować w tym miejscu, zebrać Firefly Jars, skierować się w stronę małej chatki lub stacji benzynowej i podpalić ścianę obok Slurp Barrels. Gdy to zrobisz, użyj swojego narzędzia do zbioru, aby rozbić beczki Slurp, aby ugasić ogień na pobliskich konstrukcjach. Gracze mogą również rzucać słojami ze świetlikami, aby podpalić drzewo, a następnie rzucać Chug Plusk, aby ugasić pożary na konstrukcjach za pomocą Slurp.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Epic Games

Podpalenie konstrukcji, a następnie ugaszenie ognia za pomocą Slurp pomaga graczom przejść jednocześnie w dwóch wyzwaniach w zadaniach Fire Wild Week. Użycie Chug Cannon do gaszenia pożarów na konstrukcjach to kolejna metoda, ale pamiętaj, że Chug Cannon zajmuje dwa miejsca w ekwipunku. Możesz kupić armaty chugowe za sztabki złota, a także znajdziesz je jako łup i w skrzyniach. Jeśli znajdziesz wrogów w tych obszarach, najlepiej zebrać słoiki z świetlikami i przenieść się w inne miejsce, aby ukończyć to wyzwanie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631e6880c12f42bc8ae1d44330ce793f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-extinguish-fires-on-structures-with-slurp-in-fortnite&c=6426263660107041621&mkt=fr-fr