Jak Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 przygotował swój następny główny wątek


Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 był początkiem nowej fabuły gry i już położył okruchy chleba pod kątem dalszego rozwoju wydarzeń. Chociaż FortniteRozgrywka Battle Royale nie oznaczałaby dużego nacisku na historię, prawie każdy sezon miał motyw przewodni lub fabułę. Na historię każdego sezonu warto czekać tak samo, jak na każdą nową przepustkę bitewną, zwłaszcza że postacie we wspomnianej przepustce bojowej są często w jakiś sposób zaangażowane. Historie te są często opowiadane podczas misji i sprawiają, że gra jest interesująca.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Długo przed FortnitePrzepustka bitewna rozdziału 4, pełna crossoverów, fabuła Battle Royale po raz pierwszy zaczęła się rozwijać po tym, jak cała gra przeszła w tryb offline po sezonie X. Od tego momentu wątki fabularne zaczęły stanowić większą część gry, wraz z okazjonalnymi przerywnikami filmowymi i wydarzeniami, które miały pomóc łączyć rzeczy razem i łączyć jedną porę roku z drugą. W przeciwieństwie do cotygodniowych pakietów misji, które są dodawane do gry, każda misja fabularna odblokowuje się dopiero po ukończeniu przez gracza poprzedniej misji w linii. Czasami następna faza fabuły zostaje zablokowana do określonej daty, przez co gracze muszą czekać do końca sezonu.

POWIĄZANY: Najlepsze wydarzenia na żywo w historii Fortnite


Następny rozdział Fortnite mógł już zostać zasugerowany

Ostatni sezon do tej pory zaczął się po FortniteZaskakująco krótki Rozdział 3 zakończony. Rozdział 4 Sezon 1 miał motyw średniowieczny, z odpowiednią bronią, taką jak Tarcza Strażnika, Młot Fal Uderzeniowych i Karabin Ex-Calibre, który strzelał wybuchającymi mieczami. Ponadto wprowadzono kilka innych nowych elementów, które mogą okazać się interesujące, jeśli powrócą w następnym sezonie. Tajemnicza ruda, która po uderzeniu mogła latać na duże odległości, wydobywana była ze Strzaskanych Płyty. Ponadto główny konflikt sezonu toczył się wokół Strażnika Szczeliny, którego próba stworzenia Bramy Szczeliny wydaje się kończyć katastrofalnymi skutkami.

Rozdział 4 Sezon 2 z pewnością zajmie się następstwami nieudanego otwarcia Rift Gate. Dokuczanie na Twitterze dla Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 daje powody, by sądzić, że wstrząsająca brama stworzyła zupełnie nową wersję wyspy, znacznie różniącą się od średniowiecznego świata, który gracze eksplorowali przez ostatnie kilka miesięcy. Warto również przesłuchać kilku NPC o tematyce średniowiecznej, takich jak Surrr Burger. Oprócz Scrapknight Jules, który jest po prostu powracającą postacią Jules z nowym zestawem zbroi, inne średniowieczne postacie raczej nie powrócą, zastąpione nowymi postaciami, które prawdopodobnie będą tematycznie na nadchodzący sezon.

Kolejny potencjalny haczyk fabularny, który można wykorzystać FortniteNastępny sezon to Zimnokrwisty. Wprowadzony pod koniec rozdziału 4 sezonu 1 w Fortnitepodczas wydarzenia Most Wanted o tematyce napadowej, Zimnokrwiści to tajemnicza grupa strzegąca sejfów, które nagle pojawiły się na wyspie. Wszyscy ich członkowie są na pierwszy rzut oka wrogo nastawieni, a przywódcy są niewiarygodnie twardzi, co oznacza, że ​​są wrogą organizacją. Zimnokrwiści wydają się fascynującą grupą potencjalnych antagonistów i szkoda byłoby, gdyby istniały tylko na jedno wydarzenie. Rozdział 4 Sezon 2 może sprawić, że zyskają na znaczeniu Fortnitehistoria.

Rozdział 4 Sezon 1 nie zakończył się, nie dając graczom pojęcia, o czym będzie następny rozdział Fortnitehistoria może pociągać za sobą. Wydarzenie kończące sezon z awarią Bramy Szczeliny połączone z potencjalnym przestojem dla Fortnite po zakończeniu rozdziału wskazuje na znaczącą zmianę, na którą należy uważać, gdy nadejdzie następny sezon. Od postaci niezależnych po samą wyspę, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby gracze znaleźli się w zupełnie nowym świecie w rozdziale 4 sezonu 2.

Fortnite jest już dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Najlepsza dotychczas rozdana zawartość pakietu załogi FortniteŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640a730495914daa9832cd2550fa2561&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ffortnite-chapter-4-season-1-next-story-plot-arc-setup%2F&c=8495485807884097706&mkt=fr-fr