Jak dostroić telewizor w Fortnite


Pierwszym etapem wypełniania misji Bytes w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 jest dostrojenie telewizora podczas noszenia sprzętu Bytes. Zostaniesz nagrodzony siedmioma nowymi wyglądami kultowego kilofa Bajtów, Daru Nic, jeśli pomyślnie ukończysz wszystkie zadania Bajtów w Fortnite. Aby wziąć udział w tych zadaniach, musisz mieć dostęp do przepustki bojowej premium na ten sezon, dlatego nie każdy będzie mógł to zrobić.

Poniżej omówimy, jak odblokować kostium Bajtów, abyś mógł zacząć pracować nad tymi siedmioma nowymi strojami do Daru Nic. Gdy go nosisz, dostrój telewizor, aby rozpocząć postępy.

Przeczytaj także: Jak zdobyć skórkę Goat Simulator w Fortnite?

Jak dostroić telewizor w Fortnite

Jak odblokować strój Bytes w Fortnite

Będziesz musiał kupić Karnet bojowy do rozdziału 3 sezonu 4 aby móc odblokować Bytes i jego kilof The Nothing’s Gift na stronie 2 Przepustki Bitewnej. Następnie będziesz musiał zdobyć wystarczającą liczbę Gwiazd Bitewnych, aby odblokować Bytes i jego kostium w Fortnite.

W celu odbierz Bajty i jego kilof, musisz najpierw odblokować wszystko inne na tej stronie. Jeśli potrzebujesz pomocy w zdobywaniu XP, aby zdobyć te gwiazdki, mamy dla Ciebie post o tym, jak szybko zdobyć XP w Fortnite. Jeśli jednak potrzebujesz tylko kilku Gwiazd Bitewnych, ukończenie wyzwań „przerzuć uciekający głaz kopnięciem w ślizg” i „kup przedmiot z Pantery, Mancake lub Underwriter” to dwa szybkie sposoby na szybkie zdobycie PD. Jeśli jeszcze nie wykonałeś tych wyzwań, powinieneś zrobić je teraz. Jeśli jeszcze nie wykonałeś tych wyzwań, powinieneś zrobić je teraz.

Misje bajtów zostaną dodane do twojego „Zadania” zakładkę, gdy tylko będziesz mieć w swoim posiadaniu zarówno Bytes, jak i The Nothing’s Gift. Możesz teraz udać się do swojej szafki, aby założyć nowe ubranie Bajtów, przygotowując się do pierwszego zadania, które da ci Bajt, czyli dostroić telewizor.

Jak dostroić telewizor w Fortnite

Jak nastroić telewizor podczas noszenia stroju Bytes w Fortnite?

Jak powiedziano wcześniej, przed rozpoczęciem meczu musisz udać się do swojej szafki, wyposażyć się w kostium Bajtów, który odblokowałeś dzięki przepustce bojowej tego sezonu, a następnie udać się do lobby. Jeśli nie ubierzesz się zgodnie z tym motywem, twoje wysiłki na rzecz ukończenia wyzwania nie zostaną zaliczone.

Po założeniu kostiumu Bytes są dwa różne miejsca, w których możesz można dostroić telewizor:

  • Skromna konstrukcja zlokalizowana na na północny wschód od Lustrous Lagoon.
  • Dom, który znajduje się pośrodku między Przekrzywione Wieże i Sanktuarium Herolda

Możesz łatwo podejść do telewizora w małym budynku w Lustrous Lagoon, wspinając się po skałach znajdujących się na północy i północnym wschodzie regionu.

Jak dostroić telewizor w Fortnite

Ponieważ znajduje się na parterze garażu domu, który znajduje się między Tilted Towers a Herald’s Sanctum, dostęp do telewizora w tym domu jest znacznie łatwiejszy.

Jak dostroić telewizor w Fortnite

Otrzymasz linię głosową z The Nothing i uzyskasz dostęp do następnej fazy Bytes’ Quest, jeśli po prostu podejdziesz do jednego z telewizorów i naciśniesz przycisk, który się wyświetla, aby go „dostroić”.

Jak dostroić telewizor w Fortnite

Od Ciebie zależy, który telewizor dostroić, ponieważ wykonanie jednego z nich poruszy zadanie. Więcej łupów można znaleźć w Lustrous Lagoon, ale jeśli wolisz udać się gdzie indziej, zawsze możesz udać się do Tilted Towers lub Herald’s Sanctum po nastrojeniu telewizora w domu, który znajduje się między dwiema strefami.

Często zadawane pytania

Jak ukończyć Bytes Quest?

Będziesz mógł ukończyć to zadanie, jeśli zaatakujesz przeciwników chromowym splashem. W regionach chromowanych będzie ci łatwiej je zlokalizować. Teraz nadchodzi trudna część: jeśli zrobisz to dla 20 różnych przeciwników, będziesz w stanie ukończyć dwa ostatnie zadania jednocześnie. W Fortnite jest to osiem zadań związanych z kategorią Bytes.

Gdzie jest zadanie TV for Bytes?

Włącz telewizor będąc ubranym w strój Bytesa.

Masz możliwość strojenia telewizora albo w garażu domu, który znajduje się na zachód od Sanktuarium Heralda, albo w domu, który znajduje się w północno-wschodniej części Lustrous Lagoon.Źródło : https://irnpost.com/how-to-tune-the-tv-in-fortnite/