Jak długo serwery Fortnite będą wyłączone? | Oczekiwany przestój serwera Fortnite Rozdział 4, sezon 2


Już prawie czas na Fortnite aby rozpocząć sezon wiosenny, z rozdziałem czwartym, drugim sezonem, który rozpocznie się w ciągu najbliższych dwóch dni. Ponieważ sezon zaczyna się w piątek, wielu zastanawia się, czy będą mogli wskoczyć do nowego sezonu przed jakimikolwiek nieznośnymi zobowiązaniami szkolnymi lub zawodowymi. To wszystko będzie zależało od tego, jak długo Fortnite serwery zostaną wyłączone przed rozdziałem czwartym, sezonem drugim.

To zrozumiałe, że gracze chcą wskoczyć do następnego sezonu Fortnite tak szybko, jak to możliwe, a wszystkie nowe przedmioty i elementy kosmetyczne pojawią się w grze. Ale, jak zawsze, gracze nie mogą nic zrobić, tylko czekać, aż przestój się skończy.

Jeśli serwery będą podążać za poprzednimi trendami, prawdopodobnie zostaną uruchomione do czasu, gdy większość ludzi obudzi się w piątek. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, jak długo Fortnite Rozdział czwarty, serwery drugiego sezonu będą w trakcie konserwacji.

Kiedy jest Fortnite przestoje w rozdziale 4, sezon 2?

Fortnite ma rozpocząć się przestój około 1:00 CST, czyli nieco wcześniej niż w poprzednich sezonach. Serwery prawdopodobnie będą offline przez kilka godzin, prawdopodobnie będą dostępne w dowolnym miejscu od 4:00 do 6:00 CST. W międzyczasie Epic Games prawdopodobnie opublikuje zwiastuny sezonu, a eksploratorzy danych będą zagłębiać się w zawartość aktualizacji, więc dowiemy się, co będzie w sezonie przed premierą.

Dobieranie graczy zakończy się w rozdziale czwartym, pierwszym sezonie na krótko przed przestojem, a większość wyzwań sezonu zakończy się mniej więcej w tym czasie. Ci, którzy chcą wykorzystać wszystkie nagrody z przepustki bojowej i wyzwania ograniczone czasowo, powinni ukończyć je przed jutrzejszą nocą. O ile możesz poczekać kilka godzin, to wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o Fortnite przestoje.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6408f754a49d4dc6808ccdad3408b83a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-long-will-fortnite-servers-be-down-for-chapter-4-season-2&c=16283258416901749366&mkt=fr-fr