Jak blokować strzały za pomocą Tarczy Strażnika w Fortnite


Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 niedawno wprowadził nowy przedmiot: Tarczę Strażnika. Ta nowa funkcja może dodać bardzo potrzebną obronę w momentach ciężkiego ostrzału. Jak być może zauważyłeś, ta tarcza wygląda jak coś, czego mógłby używać Ageless Champion, który mieszka w Cytadeli. Gracze mają używać tej tarczy do blokowania strzałów w jednym z cotygodniowych zadań, więc dowiedzmy się, jak to zrobić! Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak blokować strzały za pomocą Tarczy Strażnika w Fortnite.

Blokowanie strzałów w Fortnite za pomocą Tarczy Strażnika

Ta Tarcza Strażnika może być używana do blokowania strzałów pochodzących od dowolnego gracza przed tobą. Można go użyć na dwa sposoby: rzucić przed siebie i twoją drużynę lub wyciągnąć przed siebie. Tak czy inaczej, Tarcza Strażnika rzuca niebieską holograficzną tarczę do tymczasowej obrony.

Znajdź Guardian Shield w skrzyniach i jako łup luzem (zrzut ekranu autorstwa Touch Tap Play)

Aby znaleźć Tarczę Strażnika, najlepszym miejscem do szukania są zwykłe skrzynie i Skrzynie Zaprzysiężone. Zaprzysiężone Skrzynie to duże srebrne skrzynie, które wydają tajemniczy brzęczący dźwięk, gdy jesteś w pobliżu. Zwykle można je znaleźć w Cytadeli, ale można je znaleźć gdzie indziej.

Powiązane: Gdzie znaleźć sok z klapsa w Fortnite

Tarcza Strażnika zajmuje jedno miejsce w twoim ekwipunku i może być używana w nieskończoność, ale potrzebuje czasu, aby się naładować po użyciu – dokładnie 10 sekund. Skorzystaj z Guardian Shield dla siebie, naciskając główny przycisk strzału, aby trzymać go przed sobą. Aby rzucić go przed siebie, zamiast tego naciśnij przycisk celowania.

Używanie Guardian Shield do blokowania strzałów (zrzut ekranu autorstwa Touch Tap Play)

To wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z Tarczy Strażnika w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1! Następnie, dlaczego nie sprawdzić jak łatwo pokonywać dystans za pomocą rudy Kinetic w Fortnite. Powodzenia.

Zatrudnimy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników po popularnych grach mobilnych i Nintendo Switch. Jeśli Twoją pasją są gry mobilne i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, to dobrze trafiłeś. Sprawdź nasze ogłoszenie o pracę już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-block-shots-using-the-guardian-shield-in-fortnite/