J Balvin powraca do Fortnite z nową skórką i większą zawartością

J Balvin, słynny kolumbijski piosenkarz i producent, powraca do Fortnite z ekskluzywną zawartością. Jeśli jesteś fanem tego artysty, z przyjemnością dowiesz się, że oferuje on nowe funkcje w Battle Royale.

Jaka jest nowa zawartość J Balvina dla Fortnite i za jaką cenę?

Fani piosenkarza mogą teraz zdobyć skórkę J Balvin Recharged, która przedstawia artystę w stylowym czarnym płaszczu i różnych fioletowych akcesoriach. Nowością jest także styl Jurassic J, w którym piosenkarka nosi maskę, a także retro plecak Electrosmile.

Dodatkowo Epic oferuje dodatkowy pakiet zawierający kilof Rytmowe promienie, lotnię Powietrzny przepływ i emotkę Powietrzny przepływ. Skórkę można kupić za 1500 V-dolców, a kilof i lotnię za 800 V-dolców. Wreszcie emotka jest dostępna za 500 V-dolców.

Zawartość jest również oferowana w specjalnym pakiecie zawierającym wszystkie elementy za 2500 V-dolców. Ten pakiet zawiera także dodatkowy spray: Prehistoryczna Furia.

Podobnie jak w przypadku całej innej specjalnej zawartości Battle Royale, nowa zawartość J Balvina będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia tych akcesoriów.

Tak wygląda nowa zawartość J Balvina dla Fortnite: Battle Royale

Nie przegap: wskazówki wskazują, że Żółwie Ninja wkrótce pojawią się w Fortnite: Battle Royale

Więcej aktualności związanych z Fortnite: Battle Royale znajdziesz tutaj.

Powiązane wideo: Gry wieloosobowe, które powinny wrócić do dawnej świetności

Redakcja: Gaming / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / News / Discord / Telegram / Google News

Źródło: www.ruetir.com