IShowSpeed ​​​​wyśmiewa Nicka Eh 30 po tym, jak gwiazda Fortnite kpi z porażki YouTubera w meczu charytatywnym Sidemen, Internet nazywa ich „najzabawniejszym duetem”

Nowa wymiana zdań pomiędzy dwoma słynnymi graczami Fortnite

Niedawno Darren Watkins Jr, znany również jako IShowSpeed, ponownie zwrócił na siebie uwagę, wdając się w słowną sprzeczkę z gwiazdą Fortnite Nicholasem Amyoony, lepiej znanym w Internecie jako Nick Eh 30. Ta wymiana zdań jest następstwem wcześniejszej drwiny Nicka Eh 30 z Speed ​​for not wygranie meczu charytatywnego Sidemen 2023. Przypominamy, że Sidemen, grupa YouTuberów, co roku organizuje mecz piłki nożnej z udziałem osobistości YouTube i znanych streamerów. Tegoroczna impreza odbyła się we wrześniu, a Speed ​​poniósł niespodziewaną porażkę.

Ta przegrana spowodowała, że ​​wiele trolli na różnych platformach wyśmiewało Speeda, ponieważ ludzie oczekiwali, że wygra mecz.

Incydent pomiędzy IShowSpeed ​​a Nickiem Eh 30

Podczas ostatniej transmisji na żywo IShowSpeed ​​​​brał udział w sesji gry Fortnite z Nickiem Eh 30 i innym twórcą treści znanym jako Mongraal. Po ponownym wprowadzeniu do gry starych map i oryginalnych mechanizmów rozgrywki wielu znanych streamerów ponownie zaczęło transmitować grę.

Podczas rozmowy i meczu Nicholas skorzystał z okazji, aby dokuczyć streamerowi, nawiązując do jego porażki w meczu charytatywnym Sidemen Charity Match 2023. Powiedział: „Musimy wygrać tak, jak ty wygrałeś mecz charytatywny, hm, mecz piłki nożnej, prawda? Och, czekaj, nie, nie wygrałeś. »
Początkowo zirytowany drwiną, Speed ​​przyjął jednak komentarze w dobrym humorze. Zaniepokojony kierunkiem komentarzy Speeda Nicholas, znany z utrzymywania na swoim kanale treści przyjaznych rodzinie, grzecznie poprosił Speeda, aby powstrzymał się od używania wulgaryzmów.

W odpowiedzi Speed ​​powiedział mu: „Nick, bądźmy szczerzy, nie, nie będę przeklinać”. Nie, powiem coś prawdziwego. Nacięcie! Która dziewczyna na tej planecie chciałaby umawiać się z facetem takim jak Nick, 30-latek, który ma łysinę i pochodzi z Kanady. Łysa głowa z Kanady w okularach! W okularach też! Z okularami ! „. Po tym oświadczeniu Speed ​​w dalszym ciągu wykonywał drażniące gesty, krzycząc energicznie, odnosząc się do internetowego pseudonimu Nicholasa „Eh-Mazing!” »

Przesadna reakcja Speeda wywołała śmiech Nicholasa i Kylera, którzy wykrzyknęli: „Co?” Siema! Koniec czasu ! Koniec czasu ! Bądź przyjazny rodzinie, stary! Nadal nadaje się dla całej rodziny! »

Reakcja Internetu na komentarze IShowSpeed ​​na temat Nicka Eh 30

Po obejrzeniu klipu z transmisji na żywo z IShowSpeed ​​i Nickiem Eh 30 wielu widzów pospieszyło do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje opinie. Jeden z fanów zauważył: „Brat ugotował to bez powodu. Inny powiedział: „Speed ​​naprawdę to popchnął, prawda?” Subtelność najwyraźniej nie jest w jego stylu, zwłaszcza jeśli chodzi o gotowanie kogoś takiego jak NickEh30. »

Inny użytkownik napisał: „To jeden z najzabawniejszych duetów. » Z drugiej strony jeden z użytkowników zapytał: „Czy ten szybki facet ma już dość wrzeszczenia i płaczu z powodu wycieków?” To naprawdę jedyne klipy przedstawiające tego gościa, jakie widzę. »

Jeden z użytkowników napisał: „Nick jest zbudowany tak, jakby mógł zmiażdżyć głowę Speeda jedną ręką. »

Ten artykuł zawiera komentarze osób i organizacji z Internetu. MEAWW nie może samodzielnie potwierdzić ich autentyczności i nie popiera żadnych twierdzeń ani opinii wyrażanych w Internecie.

Źródło: www.bing.com