IShowSpeed ​​​​wyśmiewa Nicka Eh 30 po tym, jak gwiazda Fortnite kpi z porażki YouTubera w meczu charytatywnym Sidemen, Internet nazywa ich „najzabawniejszym duetem”

Spotkanie IShowSpeed ​​​​i Nicka Eh 30

Przekomarzanie się pomiędzy IShowSpeed ​​a Nickiem Eh 30

Darren Watkins Jr, znany również jako IShowSpeed, po raz kolejny przyciągnął uwagę, przekomarzając się z gwiazdą Fortnite Nicholasem Amyoony, lepiej znanym w Internecie jako Nick Eh 30. Ta wymiana zdań jest następstwem wcześniejszej drwiny Nicka Eh 30 skierowanej przeciwko Speedowi za to, że nie wygrał Mecz charytatywny Sidemen 2023. Do Twojej wiadomości, Sidemen, grupa YouTuberów, organizuje coroczny mecz piłki nożnej z udziałem YouTuberów i popularnych graczy. Tegoroczna impreza odbyła się we wrześniu i zakończyła się niespodziewaną porażką Speeda i jego drużyny.

Porażka sprawiła, że ​​wiele trolli na różnych platformach wyśmiewało Speeda, oczekując, że wygra mecz.

Kpina IShowSpeed

Podczas ostatniej sesji gier na żywo prowadzonej przez IShowSpeed ​​brał udział w sesji gier Fortnite OG z YouTuberem Nickiem Eh 30 i twórcą treści Mongraalem. Aktualizacja Fortnite OG ponownie wprowadziła stare mapy i mechanikę rozgrywki, przyciągając wielu popularnych streamerów. Podczas rozmowy i gry Nicholas skorzystał z okazji, aby kpić ze streamera, odnosząc się do jego porażki w meczu charytatywnym Sidemen 2023.

Speed ​​wydawał się wyraźnie zdenerwowany drwiną, choć przyjął ją w dobrej wierze.

W odpowiedzi Speed ​​zapewnił go, mówiąc: „Nick, bądźmy szczerzy, nie, nie będę przeklinać. Nie, powiem prawdziwe rzeczy. Nacięcie! Która dziewczyna na tej Ziemi chciałaby umawiać się z facetem takim jak Nick, 30-latek, który ma łysinę i pochodzi z Kanady. Łysa głowa z Kanady w okularach! W okularach też! Z okularami! »

Ta przesadna reakcja Speeda wywołała śmiech zarówno Nicholasa, jak i Kylera, którzy wykrzyknęli: „Co? Siema! Koniec czasu! Koniec czasu! Bądź przyjazny rodzinie, kochanie. »

Reakcja Internetu na uwagi Nicka Eh 30 z IShowSpeed

Po obejrzeniu na żywo klipu IShowSpeed ​​i Nicka Eh 30 wielu widzów pobiegło do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje opinie. Jeden z fanów zauważył: „Naprawdę ugotował to za darmo”. „.

Inny stwierdził: „Prędkość naprawdę poszła na całość, prawda? Subtelność wyraźnie nie jest w jego stylu, zwłaszcza gdy atakuje kogoś takiego jak NickEh30. »

Jeden z użytkowników napisał: „To jeden z najzabawniejszych duetów. »

Inny zapytał: „Czy ten szybki facet krzyczy, bo coś wyciekło?” To naprawdę jedyne klipy tego gościa, jakie widzę. »

Jeden z użytkowników napisał: „Nick jest zbudowany tak, jakby mógł zmiażdżyć głowę Speeda jedną ręką. »

W artykule zawarto uwagi poczynione w Internecie przez osoby i organizacje. MEAWW nie może samodzielnie ich potwierdzić i nie popiera żadnych twierdzeń ani opinii przedstawionych w Internecie.

Źródło: meaww.com