iShowSpeed ​​​​ujawnia prywatną niezgodę Ninja w Fortnite z Drake’em, Travisem Scottem i innymi.

Fortnite OG: Wielki powrót

Wraz z powrotem Fortnite OG ulubione funkcje fanów z ukochanej gry bitewnej są ponownie dostępne zarówno dla zwykłych graczy, jak i zagorzałych fanów.

Aby podkreślić aspekt retro tego nowego sezonu, Epic dostarczył przedmioty wpływowym i streamerom, którzy grali w Fortnite w przeszłości. Jednym z takich przedmiotów jest gigantyczny Durr Burger, który firma wysłała Ninja, aby uruchomił pociąg ekscytujący Fortnite OG.

Przypadkowe ujawnienie prywatnej niezgody Ninja

Aby to uczcić, popularny YouTuber IShowSpeed ​​​​połączył siły z Ninja, popularnym graczem Fortnite i wieloma innymi znanymi artystami, aby wypróbować nowy sezon. Wygląda jednak na to, że chaos przerósł nawet ich oczekiwania.

Z akcji w grze i zabawnych przekomarzań w transmisji internetowej wynika, że ​​Speed ​​przypadkowo ujawnił pewne dane osobowe, co przysporzyło Ninja pewnych problemów.

10 listopada IShowSpeed ​​​​przypadkowo ujawnił podczas transmisji link z zaproszeniem do prywatnego serwera Discord Ninja, na którym dodano wiele znanych osób. Ninja twierdził, że obejmuje to „każdego profesjonalnego gracza Fortnite, jakiego możesz sobie wyobrazić”, a nawet „wszystkich najlepszych streamerów OG”, oprócz Juju, Travisa Scotta, Drake’a i Marshmello. Po zobaczeniu, jak Ninja wyjaśnia tę kwestię podczas swojej audycji tego samego dnia, Speed ​​powiedział: „O mój Boże, stary”. „Czuję się teraz okropnie. » Ninja dodał: „Musiałem to spierdolić. Ponieważ wyciekł Speed.

Wyraża żal i historię ujawniania prywatnych informacji

To oczywiste, że Speed ​​żałuje wycieku z serwera Discord, ale nie jest jasne, czy Ninja uda się pozyskać wszystkich starych członków na nowy serwer. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Speed ​​przypadkowo udostępnił swoim fanom prywatne materiały. Rzeczywiście, streamer kilka razy w swojej karierze angażował się w takie zachowanie. Najbardziej znany był w czerwcu ubiegłego roku, kiedy ujawnił swoją lokalizację na żywo z Kaiem Cenatem. W lipcu 2022 roku ujawnił nawet na Instagramie numer telefonu YouTubera KSI.

Źródło: sportsmanor.com