Isaac Clarke z Dead Space zmierza do Fortnite


Wygląda na to, że bohater horroru, Isaac Clarke, nie mógł się doczekać opuszczenia ciemnych, opuszczonych korytarzy stacji kosmicznej USG Ishimura. The Martwa przestrzeń główny bohater ma dołączyć do 99 innych graczy na wyspie. Zgadza się: prosto z kultowej gry grozy serii, do której zmierza specjalista od systemów okrętowych, Isaac Clarke Fortnite jako część pakietu zadań Strange Transmission w Battle Royale.

Fortnite’Najnowszy dodatek pojawia się zaledwie kilka dni przed remake’iem oryginału Martwa przestrzeń Premiera gry 27 stycznia 2023 r. Jeśli gracze kupią najnowszy pakiet Epic Games, otrzymają charakterystyczny strój Isaaca Clarke’a i kilka jego sprawdzonych broni. Ten pakiet zawiera plecak RIG, nawiązujący do kultowego zamiennika HUD-a wskazującego HP Clarke’a; USG Ishimura Back Bling, nadająca się do noszenia, mini wersja Martwa przestrzeńgłówne ustawienie statku; oraz kilof do cięcia plazmowego, który jest modelem Fortniteulubiony tępy przedmiot po znacznie bardziej precyzyjnej broni. Kilof z przecinaczem plazmowym jest również wyposażony w emotkę ulepszenia ławki, która pozwala graczom dowolnie zakładać i zdejmować broń.

Ponadto gracze mogą zarobić do 1500 V-dolców i więcej specjalnych przedmiotów w grze.

Rozdział 4 z Fortnite dodało już kilka znajomych twarzy do popularnej strzelanki Battle Royale firmy Epic Games. Geralt z Rivii i Doom Slayer dołączyli do bitwy, a Isaac jest tylko jednym z kolejnych. Jako pierwszy sezon Fortnite Rozdział 4 dobiega końca, pojawiają się informacje o tym, co ma nadejść w drugim sezonie, prawdopodobnie zostaną ujawnione w przyszłym miesiącu. Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 rozpocznie się 11 marca 2023 r., podczas gdy EA Motive’s Remake Martwej Przestrzeni ukaże się 27 stycznia 2023 r.

Nie możesz się doczekać, żeby zobaczyć Isaaca Clarke’a? Fortnite i ponownie w nadchodzącym Martwa przestrzeń przerobić? Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w popularnym Battle Royale? Więcej informacji na wszystkie tematy Fortnite oraz Martwa przestrzeńbądź na bieżąco tutaj, w GameLuster.Źródło : https://gameluster.com/dead-space-issac-clarke-heading-to-fortnite/