Isaac Clarke z Dead Space przybywa do Fortnite


Informowaliśmy o tym pod koniec ubiegłego roku przecieki twierdziły, że Fornite miał być crossoverem z Dead Space przed premierą remake’u w styczniu. Za kilka dni remake, Isaac Clarke został oficjalnie dodany do Fortnite.

Ogłoszenie na swoim blogu, zespół Fortnite powiedział: „Isaac… Isaac… gdzie jesteś? Isaac Clarke, specjalista od systemów statków i pogromca nekromorfów, dołącza do serii Gaming Legends w Fortnite!”

Pakiet kosztuje 11,99 USD lub twój regionalny odpowiednik – który jest dość kosztowny jak na prosty kosmetyk – pakiet zawiera 1500 V-dolców, co samo w sobie kosztowałoby prawie tyle samo, co pakiet do zakupu. Pakiet Dead Space zawiera również plecak „RIG”, plecak „USG Ishimura” i wreszcie „kif plazmowy”.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku większości współczesnych skórek Fortnite, skórka Isaaca Clarke’a została dobrze wykonana, oferując znacznie więcej niż zwykłą zmianę kostiumu (* kaszel, kaszel Avengers *), więc ci, którzy nie mogą czekać do 27 stycznia, aby zagrać w Dead Space, mają teraz outlet w postaci Fortnite. Poza tym, w przeciwieństwie do większości crossoverów Fortnite, przynajmniej Isaac Clarke faktycznie używa broni w Dead Space.

KitGuru mówi: Co sądzisz o skórze? Czy zapłaciłbyś za to 11,99 $? Czy odbierzesz pierwszego dnia Dead Space? Daj nam znać poniżej.

Zostań Patronem!Źródło : https://www.kitguru.net/gaming/mustafa-mahmoud/isaac-clarke-from-dead-space-comes-to-fortnite/