IO powraca na wyspę w trzecim rozdziale Fortnite


Fortnite Rozdział drugi zakończył się dramatycznym wydarzeniem na żywo, w którym Siódemka pomogła mieszkańcom uciec przed gniewem Królowej Sześcianu i odwróciła wyspę, aby uratować rzeczywistość. Teraz Imagined Order (IO) próbuje przebić się przez drugą stronę wyspy, według zwiastunów w grze, które pojawiły się w tym tygodniu.

Siódemka ściśle współpracuje z agentem Jonesem, aby wymazać IO z istnienia. Jednak nawet po odwróceniu wyspy organizacja wydaje się powoli wkraczać na mapę za pomocą pojazdów Wiertło. Maszyny te posiadają logo IO, co dodatkowo potwierdza przynależność do organizacji. Zazwyczaj te miejsca wiercenia IO mają dwóch NPC strzegących lokalizacji i gwarantowaną platformę do skoków, aby pomóc graczom poruszać się w grze.

Pierwsze miejsce wiercenia IO pojawiło się po wschodniej stronie Logjam Lumberyard 4 stycznia 2022 r., a kolejne pojawiło się dziś w prawym dolnym rogu Greasy Grove. Te witryny znajdują się w zaśnieżonej części mapy i pasują do nowo dodanego stylu ukrywania śniegu dr. Slone’a w Fortnite pakiet załogi. Według Fortnite przeciekający Hypeks, gracze powinni mieć oko na trzy kolejne miejsca odwiertów, zanim IO ujawni swoje prawdziwe zamiary powrotu na wyspę.

Zrzut ekranu za pośrednictwem Epic Games

IO jest znane z tego, że chroni pętlę/symulację, w której gracze utknęli, co zmusza ich do ponownego przeżycia tego samego dnia w ramach Battle Royale. Jednak Agent Jones rzucił przeszkodę w pracy IO, kiedy w końcu zerwał wszelkie więzy z organizacją i połączył ręce z Fundacją, przywódcą Siódemki.

Przybycie IO na Fortnite wyspa z pewnością nie oznacza dobrych wieści dla Siódemki. Miejsca Ćwiczeń mogą być tematem następnego sezonu Rozdziału Trzeciego, który może przedstawiać kolejny konflikt między IO a Siódemką, gdy walczą o kontrolę nad wyspą. Może to również wskazywać na finałowe wydarzenie pierwszego sezonu Fortnite’s Rozdział trzeci.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=69F41CB4FFDB4A0E8BA8B0D8E700DC5F&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fthe-io-is-returning-to-the-island-in-fortnite-chapter-three&c=13053520742957637504&mkt=fr-fr