Informacje o wczesnej łatce Fortnite Rozdział 4 Sezon 2: Data rozpoczęcia, Atak Tytanów, wyciek trybu pierwszoosobowego i więcej


Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 jest już prawie na miejscu i ma to być kolejny poważny przegląd trwającej bitwy królewskiej. Oto wszystko, co spodziewamy się zobaczyć w Fortnite v24.00, oraz informacje o wczesnej łatce z rozdziału 4 sezonu 2.


Rozpoczął się rozdział 4 Fortnite z jedną z największych aktualizacji, jakie do tej pory trafiły do ​​gry. Gracze mogli skorzystać ze świeżych mechanik, takich jak dodatki Reality Augment, oraz głównych crossoverów z franczyzami, takimi jak Wiedźmin i My Hero Academia.

Ale następna duża aktualizacja nigdy nie jest zbyt daleko, a Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 będzie kolejną ogromną ewolucją popularnego BR firmy Epic.

Rzućmy więc okiem na wszystko, co wiemy o Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, w tym wczesne informacje o łatce dla aktualizacji v24.00.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 data rozpoczęcia i przestoje

Epic Games potwierdziło, że Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, zatytułowany Fortnite Mega, rozpocznie się piątek, 10 marca 2023 r.

Twórcy poinformowali również, że przestój przed zakończeniem aktualizacji rozpocznie się o godz 2:00 ET / 23:00 PT / 7:00 GMT wł 10 marcai ma trwać od jednej do dwóch godzin.

W tym czasie serwery będą offline i nie będziesz mieć dostępu do Fortnite, dopóki nie rozpocznie się nowy sezon.

Wyciekł tryb pierwszej osoby w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2

Podczas gdy twórcy jeszcze oficjalnie nie ujawnili, co nadchodzi w aktualizacji Fortnite v24.00, przecieki ujawniły, że długo oczekiwany tryb pierwszoosobowy może się pojawić. Nie jest jasne, czy będzie to LTM, czy długoterminowy dodatek, ale fani będą chcieli doświadczyć Fortnite w zupełnie inny sposób.

Plotki o trybie pierwszoosobowym pojawiły się po raz pierwszy w 2020 roku, kiedy HYPEX twierdził, że funkcja jest w fazie rozwoju. Następnie usterka na początku rozdziału 4 zdawała się pokazywać, jak może wyglądać ten tryb.

Teraz, jeśli wierzyć przeciekom, wygląda na to, że czekanie wreszcie się skończyło i pierwszoosobowy Fortnite pojawi się w Rozdziale 4 Sezonu 2.

Atak Tytanów w crossoverze w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2

Fortnite jest dobrze znany ze swoich crossoverów i wydaje się, że przełomowe anime Attack on Titan będzie główną współpracą w sezonie 2. Po włączeniu Geralta w zeszłym sezonie, HYPEX i Shiina stwierdzili, że Eren Yeager z AoT będzie tajną skórką na nowej Przepustka bojowa.

Gracze mogą również spodziewać się wielu elementów kosmetycznych związanych z Atakiem Tytanów, które będą pasować do Eren, w tym emotki, ikony, kilofa, malowania broni i jeszcze więcej stron, które jeszcze nie zostały ujawnione.

Crossover AoT dobrze pasuje do tematu tego sezonu, który wydaje się czerpać inspirację z kultury japońskiej w wielu swoich skórkach i lokalizacjach.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 wyciekły skórki

Wiele innych skórek, które mają pojawić się w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, również wyciekło z wyprzedzeniem. Wśród nich jest „Grzmot”, jaszczurka, która pojawiła się w sprayu wchodzącym w skład nagród za zadanie szyfrowania z sezonu 1.

Shiina twierdził również, że po aktualizacji zadebiutują dwie nowe postacie z Gwiezdnych Wojen. Chociaż nie mogli potwierdzić, którzy to będą bohaterowie lub złoczyńcy z popularnej serii, fani spekulowali, że Emporer Palpatine, Darth Maul lub Anakin Skywalker mogą być najbardziej prawdopodobnymi kandydatami.

Poprawki błędów Fortnite Rozdział 4 Sezon 2

Oprócz całej nowej zawartości, która pojawi się w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, aktualizacja v20.00 ma również wprowadzić szereg kluczowych poprawek błędów. Twórcy nie ujawnili dokładnie, co to będzie, ale gracze mogą uzyskać dobry pomysł, patrząc na oficjalną tablicę zespołu Trello.

Sprawdź poniżej wszystkie problemy, które mają zostać naprawione w rozdziale 4 sezonu 2:

Ogólny

  • Emblemat Wygnańców ma żółty kolor.
  • Niektóre stroje, w tym Jonesy Ranger, wyglądają na błyszczące i lśniące.
  • Emotka „Pocałuj puchar” ma nieprawidłowy dźwięk.

Battle Royale i kompilacja zerowa

  • Brakujące sztandary Szkoły Lamy / wyszarzone.
  • Plądrowanie Peely’ego może prowadzić do skarbów w niedostępnych obszarach.
  • Wiąże Falcon Scout.

Informacje o aktualizacji rozdziału 4 sezonu 2 Fortnite

Ostateczne informacje o łatce dla Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 nie będą dostępne, dopóki aktualizacja nie zostanie opublikowana, więc pamiętaj, aby wrócić tutaj, aby zobaczyć pełny obraz tego, co zawiera.


W międzyczasie zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami po Fortnite:

Co oznacza Syfon w Fortnite? | Najlepsze skróty klawiszowe Fortnite | Najlepsze ustawienia kontrolera Fortnite | Jak szybko awansować w Fortnite | Najlepsze miejsca do lądowania w Fortnite | Najlepsze ustawienia Fortnite na PC | Jak zdobyć Falcon Scout w Fortnite | Jak scalić konta Fortnite | Wszystkie lokalizacje NPC Fortnite | Jaka jest najrzadsza skórka Fortnite?

Źródło obrazu: Epickie gry

Źródło : https://www.charlieintel.com/fortnite-chapter-4-season-2-patch-notes/234722/