Informacje o aktualizacji Fortnite v21.51 – Tydzień ognia z ogniem, nowe opcje zakupu i nie tylko


Firma Epic opublikowała najnowszą aktualizację strzelanki Battle Royale Fortnite, a wersja 21.51 pojawi się w grze z kolejnymi tygodniowymi zmianami i dodatkami.

Zbliżamy się do końca sezonu Vibin’, więc nie ma o czym krzyczeć, gdy gra przygotowuje się do rozdziału 3, sezonu 4.

KUP TERAZ: Sprawdź tutaj zupełnie NOWE krzesła Secret Lab TITAN Evo 2022 Fortnite Battle Bus

Mimo to w tygodniu Ogień z ogniem jest trochę zabawy opartej na płomieniach. W międzyczasie pojawiły się również mile widziane aktualizacje dotyczące zakupów, więc przejdźmy od razu.

Fortnite v21.51 – Tydzień ognia z ogniem

Tydzień Ognia z Ogniem trwa od dzisiaj, 7 września o godzinie 9:00 czasu wschodniego (czyli 14:00 czasu brytyjskiego) do 13 września o godzinie 9:00 czasu ET (14:00 czasu brytyjskiego).

W tym czasie zarówno Pierwotny Ognisty Łuk, jak i Strzelba Smoczego Oddechu zaczną pojawiać się na wyspie na ziemi oraz w skrzyniach. Podobnie ogniste słoiki ze świetlikami będą pojawiać się znacznie szybciej niż zwykle.

Działa Chug Cannons również zaczną pojawiać się na ziemi, podobnie jak ich obecna dostępność u sprzedawców. Na koniec masz też kilka zadań związanych z ogniem, które możesz wykonać, aby zdobyć cenne PD Przepustki Bitewnej.

Powyższe zmiany będą nie znaleźć się na listach odtwarzania rywalizacji.

Fortnite v21.51 – zakup, anulowanie i ustawienia społecznościowe

Kilka następnych aktualizacji nie znajduje się w samej grze, ale raczej koncentruje się na otaczających ją rzeczach. Na przykład, możesz teraz zatrzymać, aby kupić przedmioty ze sklepu. Mamy nadzieję, że dzięki temu przypadkowe zakupy staną się przeszłością.

W podobnym duchu firma Epic rozszerza również okno anulowania zakupu dla zakupów dokonanych za V-dolce. Masz teraz czas do wyposażenia dowolnego przedmiotu, aby zmienić zdanie lub 24 godziny – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Wprowadzono również kilka zmian w zapisywaniu informacji o płatnościach, dzięki czemu jest to wybór tak/nie, a nie pole wyboru. Firma Epic zaktualizowała również swoje zasady dotyczące obciążeń zwrotnych, o których możesz przeczytać tutaj.

Jeśli chodzi o listę znajomych, aktualizacja dodaje również kilka dodatkowych opcji prywatności na czacie, a kontrola rodzicielska została bardziej widoczna w głównym menu Lobby. Wreszcie, są też nowe, trudniejsze ustawienia domyślne dla graczy poniżej 18 roku życia, a Epic może teraz zablokować dostęp do funkcji społecznościowych, aby rozwiązać problem złego zachowania.

The Fortnite Aktualizacja v21.51 powinna być dostępna przy następnym uruchomieniu gry.

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2022-09-07

Fortnite

na iOS, Przełącznik Nintendo, PC, PlayStation 4, Xbox One

Epic Games przedstawia swój kolejny projekt w tym zwiastunie z 2011 roku…

Data wydania:

25 lipca 2017Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631879b664a54ab288eb35a9cfe38044&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Ffortnite-v21-51-patch-notes%2F&c=423498282680050920&mkt=fr-fr