Informacje o aktualizacji Fortnite 3.33: dzisiaj, 1 października


ten Fortnite Aktualizacja 3.33 jest teraz dostępna na platformach PC, PS5, PS4 i Android. Nowa łatka Fortnite na dzisiaj, 1 października, wprowadza szereg kluczowych poprawek, w tym jedno rozwiązanie, które zapobiega częstym problemom z awariami. Dobrą wiadomością jest to, że ta łatka nie wymaga żadnych przestojów, co oznacza, że ​​gracze nie będą musieli czekać zwykłą godzinę lub dwie, zanim będą mogli ponownie zagrać. Nowa łatka zostanie pobrana, gdy użytkownicy ponownie uruchomią grę.

Informacje o aktualizacji Fortnite 3.33

Wersja 3.33

  • Usuwa opcję „Automatycznie pobieraj tekstury w wysokiej rozdzielczości”, aby zapobiec awariom
  • Poprawa stabilności

To nie są najbardziej ekscytujące informacje o aktualizacji, zwłaszcza w porównaniu z poprzednią aktualizacją.

Chociaż administratorzy danych bez wątpienia będą zajmować się najnowszą wersją gry, nie wstrzymuję oddechu w nadziei, że pojawi się coś interesującego. Te aktualizacje są zwykle niewielkie i zawierają tylko to, co szczegółowo określił programista.

Ci, którzy zawiedli tę stosunkowo mało ekscytującą łatkę, będą chcieli poczekać na przyszłotygodniową aktualizację. Łatki wdrożone na początku tygodnia to tradycyjnie te z fajną zawartością i nowymi rzeczami, które gracze mogą sprawdzić.

Na razie zainstaluj najnowszą aktualizację, aby cieszyć się najbardziej stabilną wersją Fortnite. Aha, gracze nie muszą już obawiać się awarii po kliknięciu powiadomienia „Automatycznie pobieraj tekstury w wysokiej rozdzielczości”, ponieważ zostało ono całkowicie usunięte!

Spodziewaj się nowej aktualizacji w przyszłym tygodniu. Do tego czasu wróć do gry!

Z innych wiadomości, Battlefield 2042 nie będzie obsługiwał klawiatury i myszy na konsolach w momencie premiery. Zarówno użytkownicy Xbox, jak i PlayStation będą musieli korzystać z kontrolerów.

Nowa darmowa gra eFootball jest najnowszym łatwym hitem 1000 osiągnięć Gamescore. Spójrz na osiągnięcia.

Podczas TGS 2021 Xbox ogłosił, że Scarlet Nexus jest już dostępny w Xbox Game Pass.Source : https://www.gamerevolution.com/news/693944-fortnite-3-33-update-patch-notes-today-october-1