Informacje o aktualizacji Fortnite 22.30: Star Wars Skywalker Week, przedmioty bez skarbca, zadania, więcej


Zupełnie nowa aktualizacja Fortnite już tu jest, a wraz z aktualizacją 22.30 sezonu 4 przyniesie znacznie więcej zawartości Star Wars dzięki Skywalker Week, wydobyciu przedmiotów i nowych zadań do wykonania. Oto pełne informacje o aktualizacji Fortnite 22.30.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 trwa, a wydarzenie Halloween Fortnitemares kończy się wraz z nową aktualizacją 22.30. Epic Games nie spoczywa jednak na laurach, natychmiast porzucając zupełnie nowy tydzień Star Wars Skywalker.

Oto pełne informacje o aktualizacji Fortnite 22.30, przedstawiające nowy Tydzień Skywalkera, wszystkie niezbadane przedmioty i zadania, które gracze mogą ukończyć.

Informacje o aktualizacji Fortnite 22.30

Skywalker Week w Fortnite Aktualizacja 22.30

Skywalker Week w Fortnite v22.30 przenosi bohaterów oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen — Luke’a Skywalkera, Leię Organę i Hana Solo — do sklepu z przedmiotami, jednocześnie wprowadzając do gry zawartość z Gwiezdnych wojen.

Wydarzenie trwa do 8 listopada, a na mapie można znaleźć niebieskie i zielone miecze świetlne Luke’a, szablę Dartha Vadera i karabin blasterowy E-11. To jednak nie wszystko, ponieważ niesklepiona Szczelina Złomowa ma szansę na upuszczenie Luke’a X-34 Landspeeder.

Przedmioty bez skarbca w aktualizacji Fortnite 22.30

Aktualizacja Fortnite 22.30 wyskakuje ze skarbca Miecz świetlny Dartha Vadera, Karabin blasterowy E-11oraz Złomowe Szczeliny na Skywalker Week, ale odkrywa też Karabin pulsacyjny.

Możesz znaleźć wszystkie te niesklepione przedmioty na mapie, ale najlepiej szukać w Imperial Chests na przedmioty z Gwiezdnych Wojen.

Nowe zadania w Fortnite Aktualizacja 22.30

Luke Skywalker Fortnite Skywalker Week Quests

Nie byłoby to nowe wydarzenie Fortnite bez zadań do wykonania, a Tydzień Skywalkera o 22.30 przynosi nowe zadania, które nagradzają graczy XP.

Gracze mogą też realizować nowe cele Chrome Punk, które nagradzają graczy:

  • Back Bling Chromeseed
  • Ekran ładowania Cmentarnego Rave
  • Chromowany strój punka.

Upewnij się, że się zalogujesz wcześniej 15 listopada o 2 w nocy ET aby aktywować zadania, a na ich ukończenie będziecie mieli czas do 1 stycznia 2023 roku.

Fortnite 22.30 poprawki błędów i informacje o konkursach

UWAGI KONKURENCYJNE

  • Zmiany Tygodnia Skywalkera i karabinu pulsacyjnego nie są uwzględniane w playlistach rywalizacji.
  • Snajper Hunter Bolt-Action został usunięty z playlist turniejowych.
  • Wybuchowa Goo Gun została usunięta z playlist turniejowych Zero Build.

GŁÓWNE USUNIĘTE BŁĘDY

  • Gracze mogą teraz zbierać karty restartu bez blokowania ich przez niewidzialną kolizję.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, możesz również sprawdzić, jak odblokować super style sezonu 4 i darmowe nagrody za oglądanie FNCS.

Źródło obrazu: Epic GamesŹródło : https://charlieintel.com/fortnite-22-30-update-patch-notes-star-wars-skywalker-week-unvaulted-items-quests-more/207923/