Informacje o aktualizacji Fortnite 22.20: Koszmarów nocnych, Wyjce, ruch po przekątnej, poprawki błędów


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 trwa, a aktualizacja 22.20 wprowadza Halloween do Battle Royale Epic. Wydarzenie Fortnite: Koszmarów Czar pojawiło się wraz z bronią Howler Claws, z nowym ustawieniem ruchu i poprawkami błędów.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przyniósł jeszcze więcej poważnych zmian w hitowej grze Battle Royale Epic Games, wraz z aktualizacją Paradise, która zawiera nowe bronie Chrome, Skarbce i nie tylko. Epic nie poprzestał jednak na tym, wprowadzając nową zawartość z cotygodniowymi aktualizacjami.

Najnowsza aktualizacja to 22.20, która przyniosła wyczekiwane koszmarne koszmary i całą halloweenową zawartość, a także nowe ustawienia ruchu myszy i klawiatury oraz poprawki błędów. Oto pełne informacje o aktualizacji Fortnite 22.20.

Fortnite: Koszmarów Czar pojawia się w aktualizacji Fortnite 22.20

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a Epic świętuje, przywracając ulubioną przez fanów imprezę Fortnitemares wraz z aktualizacją 22.20 sezonu Fortnite 4.

Dzięki Fortnitemares gracze mogą zmienić się w potwora, wykonywać zadania, aby otrzymać darmowe nagrody, i zagrać w nowy tryb Zero Build Horde Rush. Dodatkowo, Candy i klasyczny wyrzutnia dyń zostały ujawnione podczas wydarzenia.

Koniecznie sprawdź nasz pełny przewodnik po Fortntiemares 2022, aby uzyskać wszystko, co musisz wiedzieć.

Aktualizacja Fortnite 22.20 przynosi Howler Claws

W całym Fortnite: Koszmarów Czar 2022 można zmienić się w wilkopodobnego potwora, a dzięki temu otrzymasz nową broń Howler Claws. Wystarczy podejść do Ołtarza Przemian i wykonać Rytualną Emotkę, a otrzymasz te potężne narzędzia.

Howler Claws pozwalają graczom Fortnitemares zdobyć śledzenie wizji za pomocą zdolności Wolfscent i użyj ich Umiejętności Slash i Air Slash, aby zadać mnóstwo obrażeń z czterokombinowym atakiem wręcz.

Fortnite 22.20 wprowadza ustawienie ruchu po przekątnej

Wielu graczy Fortnite preferuje mysz i klawiaturę ze względu na liczne klawisze i precyzyjne celowanie, a nowe ustawienie ruchu po przekątnej pozwala graczom korzystającym z myszy i klawiatury, jak zgadliście, poruszać się po przekątnej.

Przed aktualizacją 22.20 gracze korzystający z myszy i klawiatury mogli poruszać się tylko w jednym kierunku, ale dzięki nowemu ustawieniu „Użyj niestandardowych przekątnych” gracze mogą naciskać dwa klawisze ruchu, aby poruszać się po przekątnej. Kąt można również dostosować na karcie Ustawienia.

Informacje o aktualizacji Fortnite 22.20

UWAGI KONKURENCYJNE

  • Z wyjątkiem zmian na mapach, zmiany w Fortnite: Koszmarów Czar nie są uwzględniane w playlistach rywalizacji.

GŁÓWNE USUNIĘTE BŁĘDY

  • Karty restartu nie toną już, jeśli gracz został wyeliminowany w wodzie.
  • Gracze ponownie mogą zobaczyć postęp ewolucji swoich broni EvoChrome na konkurencyjnych listach odtwarzania.
  • Przesuwanie prawego drążka na kontrolerze nie powoduje już niezamierzonego nawigowania po menu.
  • Naprawiono błąd na urządzeniach mobilnych powodujący, że woda wyglądała tak, jakby unosiła się nad ziemią.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, koniecznie sprawdź, jak zdobyć nagrody FNCS Invitational Drops i jak wykonywać cotygodniowe zadania.

Źródło obrazu: Epic GamesŹródło : https://charlieintel.com/fortnite-22-20-update-patch-notes-fortnitemares-howler-claws-diagonal-movement-bug-fixes/204769/