Informacje o aktualizacji do Fortnite v18.21 – Koszmarów koszmarów, konwergencji, powrotu do poziomu mocy i nie tylko


Aktualizacja Fortnite’s 2021 Fortnitemares jest już dostępna z kilkoma dużymi zmianami i dodatkami do gry.

Konwergencja

Wszystkie sześciany dotarły teraz do centrum wyspy, gdzie powstała „Konwergencja”. Według kilku przecieków, to nowe Użyteczne Miejsce będzie powoli rozprzestrzeniać się na 18 różnych etapów, prawdopodobnie prowadząc do kolejnej poważnej zmiany mapy.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Opiekunowie

Opiekunowie to pierwsze z nowych potworów Fortnite, które dotarły na Wyspę. Każdy Opiekun ma wzrost sześciu graczy i może zadawać duże obrażenia, jeśli masz pecha, aby spotkać jednego w grze. Wyeliminowanie potwora Opiekuna zapewni graczom łupy, które uczynią ich „wszystkimi bogatszymi”.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Boczna kosa

Boczna kosa została również dodana w dzisiejszej aktualizacji Fortnite: Koszmarów Czar. Fortnite nie dostarczyło żadnych informacji o nowej broni do walki wręcz, ale wielu udostępniło materiał z gry na Twitterze. Wydaje się, że broń ma wiele funkcji związanych z mobilnością, zadawaniem obrażeń i zbieraniem materiałów.

Wraz z nową boczną kosą do puli łupów w grze Koszmarów Czar powróciła wyrzutnia dyniowa (rakietowa), wiaderka z cukierkami i miotły wiedźm.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Horde Rush LTM powraca z nagrodami

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Po kompletnej metamorfozie w stylu sezonu 8, tryb okresowy Horde Rush powrócił do Fortnite. Nowa wersja LTM zastępuje stare Fiend zombie nowymi stworzeniami Sideways z sezonu 8, wraz z wprowadzeniem broni Sideways w tym trybie. Według najnowszego bloga Fortnite, tryb gry opuści rotację list odtwarzania 2 listopada o godz.

Tryb LTM Horde Rush powrócił z nowymi zadaniami, które pozwalają graczom zdobywać nagrody w tym sezonie. Wykonując nowe misje Horde Rush, gracze mogą odblokować Back Bling „Thinking Juice”, sztandar „Cube Queen” i graffiti „Leadder Scream”. Zadania mają odejść w tym samym czasie, co LTM 2 listopada.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Zwiastun rozgrywki Fortnite: Koszmarów Czar 2021

Koszule i nagrody w grze Fortnite: Koszmarów Czar

Fortnite: Koszmarów Czar 2021 to także nowy zestaw zadań z nagrodami, które gracze mogą zdobyć.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Ariana Grande również wróciła na Wyspę, aby w tym roku świętować Koszmarów Czar wraz z własną linią zadań i nagrodą. Za ukończenie linii zadań Ariany Grande „Łowca potworów” gracze zostaną nagrodzeni nowym narzędziem do zbioru „Ekstraktor na każdą pogodę”.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Ponadto wszyscy subskrybenci ekipy Fortnite, którzy ukończą linię zadań, otrzymają dodatkowy styl „Brite” dla narzędzia do zbioru.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Ukończenie nowej linii zadań „Wyrocznia mówi” nagrodzi graczy szybowcem „Cube Cruiser”.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Powrót na weekendy Power Leveling

Wraz z aktualizacją v18.21 powróciły weekendy Power Leveling w Fortnite. Fortnite: Koszmarów Czar odbędą się dwa weekendy, a pierwszy rozpocznie się 22 października o godzinie 19:00 ET. Te weekendy zapewniają graczom znaczny wzrost zdobywanych PD, co pomaga w zdobywaniu kolejnych poziomów, aby stać się o wiele szybszym.

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z 8 sezonu Fortnite i śledź nas na Twitterze przez klikając tutaj.

Source : https://fortnitenews.com/patch-notes-for-fortnite-v18-21-fortnitemares-the-convergence-power-levelling-returns-more/