Ile osób gra w Fortnite? Odebrano


Przewodniki

Przewodnik, który odpowiada, ilu graczy gra w Fortnite i dlaczego.

Wciągająca rozgrywka Fortnite nadal przynosi nowych graczy, trajektoria, która nie wydaje się, aby miała się w najbliższym czasie zatrzymać. Mimo że Epic Games działa już od pięciu lat, nadal wydaje nowe treści, takie jak tryby gry i gadżety kosmetyczne. Jego popularność nie powinna być lekceważona, ale nasuwa się pytanie: ile osób gra w Fortnite?

Liczba graczy Fortnite

Chociaż Epic Games nie udziela nam odpowiedzi, strona PlayerCounter podaje nam oszacowanie; według PlayerCounter, w Fortnite w dowolnym momencie gra od 2 do 3 milionów graczy. To znacząca baza graczy, ale blednie w porównaniu z 350 milionami zarejestrowanych kont.

Jak Fortnite utrzymuje tak wielu aktywnych graczy? Jak wspomniano wcześniej, Fortnite jest nadal wspierany przez nową zawartość, oprócz poprawek błędów i dopracowania. Na przykład Fortnite niedawno wprowadził do rozdziału 3, sezonu 4.

Co ważniejsze, Fortnite ma bardzo niską barierę wejścia. Jest dostępny na każdej głównej platformie: Xbox One, Series X i S, PS4, PS5, iOS i Android, PC, Xbox Cloud Gaming i Nintendo Switch.

Teraz wiesz ile osób gra w Fortnite i dlaczego; jego rozgrywka jest niezwykle prosta, nie wspominając o łatwo dostępnym dla większości graczy. Jeśli podobał ci się najnowszy rozdział i sezon w Fortnite, sprawdź, gdzie znaleźć każdą rybę, a także lokalizację samochodu Octane Rocky League.

Polecane źródło obrazu: Epic GamesŹródło : https://twinfinite.net/2022/10/how-many-people-play-fortnite-answered/