Ile osób gra w Fortnite? | Aktualna liczba graczy w 2023 roku

Fortnite w 2023 roku: liczba graczy

Fortnite to jedna z największych historii sukcesu w grach wideo, ale ile osób gra w Fortnite? Czy gra wciąż się rozwija i ile faktycznie pojawia się graczy każdego dnia?

Ile osób gra w Fortnite?

Według danych z aktualizacji rozdziału 4 Fortnite, aktualna liczba graczy to ponad 25 milionów graczy codziennie i ponad 250 milionów logowań miesięcznie.

Zdaniem ekspertów, liczba ta może się różnić w zależności od sezonu, ale w 2023 roku są to imponujące liczby. W porównaniu z innymi grami liczba osób grających w Fortnite jest wciąż dość wysoka.

Zero Build vs. Battle Royale

Czy więcej osób gra w kompilacje Zero Build lub Battle Royale? Według licznika w grze Fortnite, Battle Royale wciąż króluje! Gra czasami ma więcej graczy Zero Build, ale w większości Battle Royale jest dość konsekwentnie wyprzedza o około 50%.

Miło jest widzieć, jak podstawowy tryb gry Fortnite pozostaje najpopularniejszym sposobem gry. Posiadanie zerowych buildów jako alternatywy pomaga uczynić Fortnite bardziej dostępnym dla szerszego grona graczy.

Kreatywność i nie tylko

Fortnite stał się platformą dla wszelkiego rodzaju gier. Istnieje standardowy tryb kreatywny, który od dawna przyciąga bardziej dzielące doświadczenia i dzieli bazę graczy. Poza tym mamy najnowszy silnik Unreal Engine dla Fortnite. Ta nowa funkcja pozwala ludziom tworzyć tak zróżnicowane wrażenia z gry, jak tylko można sobie wyobrazić, i hostować je bezpośrednio w Fortnite.

Czy liczba graczy w Fortnite spada?

Liczba graczy w Fortnite prawdopodobnie nie utrzyma się na tym poziomie na zawsze. Widzieliśmy już jednak, że gra jest w stanie wrócić z niskich punktów. Epic Games ostatnio dokonało cięć, ale już planuje rozdział 5, a podróż Fortnite ma przed sobą dużo miejsca.

Niewiele tytułów może utrzymać tego rodzaju fanów na zawsze, ale Fortnite jak dotąd udało się przełamać ten trend. Będziemy musieli uważać na wiadomości Fortnite, aby zobaczyć, jakie nowe funkcje zostaną dodane w następnej kolejności i czy mogą doprowadzić do nowego szczytu liczby osób grających w Fortnite.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64531fb5c4e549cc8bf50e5dda1bc61a&url=https%3A%2F%2Festnn.com%2Fhow-many-people-play-fortnite%2F&c=11571775032504451239&mkt=fr-fr.