Hasbro Fortnite Victory Royale Series Motorboat – Hasbro Pulse


Opis produktu

Limit 2 na klienta.

Gotowy! Nadszedł czas, aby zebrać drużynę i odblokować legendarny wszechświat gry Fortnite… w prawdziwym świecie. Seria Victory Royale przenosi figurki Fortnite na wyższy poziom dzięki bardzo ruchomym i szczegółowym projektom opartym na ulubionych przez fanów strojach postaci z gry wideo Fortnite. Nigdy nie wiesz, kto w następnej kolejności trafi do Twojej kolekcji, ale zawsze pamiętaj, aby podziękować kierowcy autobusu.

Zatankuj motorówkę i przygotuj się do startu w serii Victory Royale! Ta luksusowa łódka przedstawia popularny pojazd z dekoracją i detalami na poziomie gry. Zawiera odłączane akcesorium pocisków, przegubowe silniki odrzutowe i podstawkę, na której można ustawić zabawkową motorówkę poruszającą się po wodzie. Zabawka motorówka może pomieścić 4 6-calowe figurki Victory Royale Series. Ustaw jedną na siedzeniu kierowcy i trzy na pokładzie (figurki sprzedawane osobno, w zależności od dostępności).

Poszukaj innych zabawek z serii Fortnite Victory Royale, aby wyrównać swoją kolekcję! (Każdy sprzedawany osobno. W zależności od dostępności.)

  • Ulepsz swoją kolekcję zabawek Fortnite o figurki akcji premium Victory Royale Series oparte na grze wideo Fortnite. Nigdy nie wiesz, kto będzie następny, więc przygotuj się!
  • Ten 19,5-calowy luksusowy pojazd Motorboat przedstawia ulubiony pojazd fanów w szczegółach na poziomie gry, przenosząc Battle Royale na wyższy poziom!
  • Zawiera odłączane akcesorium pocisków, przegubowe silniki odrzutowe i podstawkę, aby ustawić zabawkową motorówkę serii Victory Royale poruszającą się po wodzie
  • Zabawka motorówka może pomieścić 4 6-calowe figurki Victory Royale Series. Ustaw jedną na siedzeniu kierowcy i trzy na pokładzie. Przymocuj figurki do kołków na pokładzie (figurki sprzedawane osobno, w zależności od dostępności)
  • Poszukaj innych zabawek z serii Fortnite Victory Royale, aby wyrównać swoją kolekcję! (Każdy sprzedawany osobno. W zależności od dostępności)

© 2022 Epic Games, Inc. Fortnite i jego logo są znakami towarowymi firmy Epic Games, Inc. w USA (Reg. US Pat. & Tm. Off.) i innych krajach.

Zawiera: motorówkę, akcesoria i stojak wystawowy

Skala rysunku: 19,5 cala

Testowane pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci w wieku 8 lat i starszych
Ostrzeżenie: Niebezpieczeństwo zadławienia — małe części. Nie dla dzieci poniżej 3 lat.

F5905Źródło : https://uk.hasbropulse.com/collections/new-arrivals/products/hasbro-fortnite-victory-royale-series-motorboat