Harmonogram sezonu Fortnite OG – wszystkie aktualizacje i daty wydania

Sezon Fortnite OG: Podmuch przeszłości

Przedstawiamy sezon Fortnite OG

Przez cały miesiąc Fortnite Chapter 4 Season OG przeniesie graczy w przeszłość, ponownie wprowadzając stare sezony. Zagłębimy się w harmonogram sezonu Fortnite OG i przeanalizujemy wszystkie zmiany, aktualizacje i daty premier, o których musisz wiedzieć. To miesiąc pełen akcji dla fanów Fortnite, więc przygotujcie się. Nie tylko będziesz mógł przeżyć ponownie jeden ze starych sezonów, ale jeszcze bardziej oryginalne sezony, które mogłeś przegapić.

Harmonogram sezonu Fortnite OG

Listopad jest pełen treści związanych ze wspomnieniami. Jeśli nie masz pewności, które pory roku mają miejsce, możesz być pewien, że Ci pomożemy. Oto harmonogram sezonu Fortnite OG wraz z datami premiery, aktualizacjami i zmianami:

3–9 listopada: Sezon 5

W tym tygodniu gracze będą mieli okazję ponownie odwiedzić ukochane Wykrzywione Wieże i odkryć inne kultowe lokalizacje. Wózek zakupowy, gokart terenowy, chwytak, bomba boogie i pułapka zadająca obrażenia powrócą wraz z bronią taką jak karabin szturmowy i strzelba pompowa.

9–16 listopada: Sezon 6

W tym tygodniu powróci sezon 6 o tematyce Halloween, z dodatkiem nowych przedmiotów i broni, takich jak Wieżyczka konna, Driftboard, Dwulufowa strzelba, Six Shooter i Quadcrasher.

16–23 listopada: sezony 7 i 8

Połączenie dwóch sezonów, trzeci tydzień Fortnite OG, przywróci śnieżny biom i gorące zrzuty o tematyce pirackiej, a także pojazdy takie jak samolot X-4 Stormwing i Pirackie Działo. Gracze mogą także odkryć niezakopany skarb w obozach piratów i biomie śnieżnym.

23 listopada – 2 grudnia: Sezon 9 i X

W ostatnim tygodniu Fortnite OG gracze będą mogli ponownie przeżyć sezony 9 i

Chociaż Fortnite OG może zakończyć się 2 grudnia, następny sezon zapowiada się równie ekscytująco, jeśli nie nawet lepiej. W końcu trudno pokonać nostalgię.

Źródło: www.pcinfestation.com