Harmonogram dat sezonu Fortnite OG i zakończenie sezonu

Chcesz wiedzieć, kiedy Twoja ulubiona mapa z sezonu OG Fortnite powróci do gry? Mamy dla Ciebie wszystkie odpowiedzi. Począwszy od sezonu 5, mapa będzie aktualizowana w każdy czwartek, aby przejść do następnego sezonu, aż do pojawienia się Rozdziału X na początku grudnia. Każda aktualizacja wprowadzi także specyficzne dla sezonu przedmioty, broń i pojazdy, które pozwolą na nostalgiczną podróż w przeszłość. Oto, czego możesz się spodziewać w każdym tygodniu w Fortnite Season OG, wraz z datą jego zakończenia.

Harmonogram sezonu Fortnite OG

Zanim przejdziemy do szczegółów tydzień po tygodniu i sezon po sezonie, oto w skrócie cały harmonogram sezonu OG Fortnite:

– Od 3 listopada do 9 listopada: Sezon 5

– Od 9 listopada do 16 listopada: Sezon 6

– Od 16 do 23 listopada: sezony 7 i 8

– Od 23 listopada do 2 grudnia: Sezony 9 i X

– 2 grudnia: Koniec sezonu OG Fortnite

Poniższe informacje obejmują to, co zostało dotychczas potwierdzone w Fortnite Season OG, przy czym Epic Games wyjaśnia, że ​​niektóre przedmioty mogą pozostać w grze przez cały sezon lub tylko przez dany tydzień. Dowiemy się dokładnie, co będzie dostępne w każdej cotygodniowej aktualizacji.

Drażni się również, że nadejdzie więcej, niż dotychczas ogłoszono – co sugeruje kilka niespodzianek po drodze. (Trzymamy kciuki za przybycie Arki i Balonów!)

Fortnite OG, tydzień 1 (sezon 5)

Sezon 5 to sezon startowy Fortnite OG i potrwa od piątku 3 listopada do czwartku 9 listopada. Prawdopodobnie jest to najbliższy „klasycznemu” sezonowi z rozdziału 1, jaki otrzymamy. Polecane pojazdy to gokart zakupowy i gokart terenowy (znany również jako gokart golfowy), a także przedmioty typu Damage Trap, Grappler i Boogie Bomb. Pojawia się także broń, taka jak strzelba pompowa, karabin myśliwski i karabin szturmowy.

Fortnite OG, tydzień 2 (sezon 6)

Sezon 6 będzie dostępny w Fortnite OG od czwartku 9 listopada do czwartku 16 listopada. Znany jest przede wszystkim jako sezon Halloween i wtedy Cube zdecydował się założyć sklep w Loot Lake. Nowościami w tym tygodniu są Quadcrasher, Mounted Turret i Driftboard, z których ten ostatni został wprowadzony po raz pierwszy w sezonie 7, ale pojawia się tutaj wcześniej. Według Epic Games dodano także nowe przedmioty i broń, takie jak dwulufowa strzelba, Clinger, Six Shooter, Chiller Trap, Port-a-Fortress i nie tylko.

Fortnite OG, tydzień 3 (sezony 7 i 8)

Sezony 7 i 8 pojawią się w Fortnite OG od czwartku 16 listopada do czwartku 23 listopada i wprowadzą znaczące zmiany na mapie, takie jak zaśnieżony region i ciekawe miejsca o tematyce pirackiej. Aby szybko poruszać się po mapie, dostępne są Pirate Cannon i X-4 Stormwing (samolot z Fortnite). Jeśli chodzi o przedmioty, możemy spodziewać się zakopanego skarbu, pułapki z trującymi strzałkami i szybowca do ponownego rozmieszczenia, a także miniguna, poczwórnej wyrzutni i pistoletu Flint-Knock.

Fortnite OG, tydzień 4 (sezony 9 i X)

Ostatni tydzień Fortnite Season OG obejmuje sezony 9 i X (znane również jako sezon 10 i ostatni sezon Rozdziału 1). Odbywa się od czwartku 23 listopada do soboty 2 grudnia. Jeśli chodzi o broń, możemy spodziewać się powrotu granatnika zbliżeniowego, nalotu i ciężkiego karabinu snajperskiego, a także przedmiotów Storm Flip i Junk Rift. A najlepsze na koniec? Plecaki odrzutowe i Ballery również powracają, dzielą społeczność, ale są też przyjemne w użyciu.

Kiedy kończy się sezon Fortnite OG?

Zgodnie z odliczaniem w grze, sezon OG Fortnite zakończy się w sobotę 2 grudnia. Odpowiada to niektórym z ostatnich sezonów Fortnite, które rozpoczęły się w niedzielę – więc spodziewaj się pewnych przestojów w grze w okresie przejściowym. Jednak Epic Games przesunęło już sezony o około tydzień do końca, więc może być tutaj pewne pole do popisu, zwłaszcza że ten sezon jest krótszy i jedyny w swoim rodzaju. Dla bezpieczeństwa ciesz się Fortnite Season OG tak bardzo, jak to możliwe. Na pewno to zrobimy!

Źródło: www.polygon.com