Gwen Stacy ze Spider-Mana może wkrótce pojawić się w Fortnite


Fortnite może rozwijać swój własny Spider-Verse, a Spider-Woman Gwen Stacy prawdopodobnie pojawi się w Battle Pass w rozdziale 3 sezonu 4.

Człowiek PająkGwen Stacy może przyjść do Fortnite, według niedawnego przecieku. Chociaż ogólny temat Rozdziału 3 Sezonu 4 z Fortnite nie został jeszcze ujawniony, ma się rozpocząć 18 września. Fani podzielili się wieloma teoriami na temat tego, w jaki sposób 4 sezon będzie kontynuował ten rozdział, ale wyciekły informacje o przepustce bojowej i zawartości są właśnie rozpowszechniane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poprzednie sezony Fortnite Rozdział 3 zawierał wiele intrygujących crossoverów, przy czym zarówno sezon 1, jak i 2 były oparte na Marvelu. Obecnie sezon 3 odłączył się od Marvela, z Gwiezdne Wojny’ Darth Vader jako skórka ostatniego poziomu w przepustce bojowej i Indiana Jones wydarzenia i treści odgrywające główną rolę na początku sezonu. Ostatnio, Fortnite miał duży crossover z Smocza kulazachwycający graczy i co ciekawe, zachęcający Dragon Ball Z fani do wzięcia udziału w battle royale Epic Games.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Powiązane: Wskazówki dotyczące wycieku Fortnite na koncercie Lady Gaga już wkrótce

Według Twinfinite, kolejny crossover Spider-Verse może się wydarzyć w przyszłym sezonie. Popularny i często niezawodny Fortnite przeciekający Shiina niedawno udostępnił, że inni znani przecieki lubią HYPEX twierdzą, że Gwen Stacy pojawi się w Przepustce Bitewnej Rozdziału 3 Sezonu 4. Obecnie nie wiadomo, czy Gwen pojawi się jako ona, czy Spider Gwen, ale przecieki są pewni, że się pojawi. HYPEX ujawnił również, że Miles Morales będzie najprawdopodobniej dostępny w sklepie z przedmiotami, a także w pewnym momencie sezonu 4, opierając się na Fortniteskoncentrowany na Spider-Manie crossover superbohatera.


Fortnite Leakers sugerują, że Gwen Stacy pojawi się w Fortnite Battle Pass

Wycieki ujawniły również, że Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 nie będzie związany z Marvelem, mimo że postać ze Spider-Verse będzie częścią Battle Pass. Nie wiadomo również, czy Gwen będzie ostatnim poziomem Przepustki Bitewnej, tak jak Spider-Man był w pierwszym sezonie, czy też jakakolwiek inna postać Marvela lub Spider-Verse pojawi się w tym sezonie poza Milesem Moralesem w ItemShopie. Istnieje wiele teorii fanów dotyczących rozdziału 3 S4, które różnią się znacznie, a wielu zastanawia się, jak dokładnie tajemnicze drzewo rzeczywistości wpłynie na Looper i mapę.

Chociaż nic nie zostało potwierdzone przez Epic Games, wyciekacze i społeczność są pewni ujawnionych ostatnio informacji. Oprócz Gwen Stacy, Fortnite dodał również Nastoletni Tytan’s Starfire, odgałęzienie od Marvela, wprowadzając do gry więcej bohaterów DC.

Źródło: Twinfinite, Shiina/Twitter, HYPEX/Twitter

Źródło : https://screenrant.com/fortnite-gwen-stacy-spiderverse-spiderman-update/