Green Goblin, Dr. Octopus, Electro i bardziej prawdopodobne inbound w Fortnite Rozdział 3


Ostatnie przecieki Fortnite spekulują, że gracze mogą być przygotowani na jeszcze więcej akcji Spider-Mana w nadchodzącej aktualizacji. Tweet @ShiinaBR sugeruje, że Fortnite może wydać dla fanów przynajmniej jedną niespodziankę związaną ze Spiderverse.

Zakładam, że w aktualizacji v19.10 dostaniemy skórkę jednego z wrogów Spider-Mana!! 🔥 (Najprawdopodobniej zaszyfrowane) Wciąż dostaniemy *PRZYJMNIEJ* jeszcze jedną skórkę Spider-Mana + wielu jego przyjaciół i wrogów, więc powinniśmy otrzymać nowe skórki w prawie każdej aktualizacji! 👀.

Dzięki tym informacjom Fortnite może dodać więcej mitycznych umiejętności, takich jak symbionty Venoma i Carnage’a, jeśli doda się więcej wrogów Spider-Mana.

Z pewnością ciekawie byłoby zawisnąć nad Szybowcem Zielonego Goblina i rzucić Bombami Dyniowymi na przeciwników. Co więcej, dzięki Mechanical Arms Dr. Octopusa i Electro Thunder Blast, Fortnite może stać się o wiele bardziej ekscytujący dla graczy w tym sezonie.

Jeśli te kosmetyki trafią do sklepu, gracze mogą spodziewać się kilku wariantów lub stylów strojów do wyboru, które współgrają z komiksami, a także z ich ulubionymi filmami o Spider-Manie.

Jednak twórcy treści spekulują na temat pojawienia się tych skórek i stworzenia wokół nich własnych wersji, co z pewnością wygląda wystarczająco przekonująco. Z historią niekończących się niespodzianek w Fortnite i zapewnianiem graczom czystej obsługi fanów, można mieć tylko nadzieję na bardziej ekscytujące wiadomości na ten temat i walczyć z Sinister Six w grze w ciągle zapętlonym Battle Royale.


Kim jest niesławna „Sinister Six”?

Sinister Six to grupa złoczyńców składająca się z Green Goblin, Doctor Octopus, Electro, Mysterio, Vulture i Rhino (w zależności od wydań komiksowych). Są największymi wrogami Spider-Mana, a webslinger idzie z nimi łeb w łeb od czasu do czasu.

Chociaż wszyscy z nich pojawili się w MCU, okaże się, czy również wejdą do uniwersum Fortnite. Jazda na hype, Spider-Man: No Way Home’s MJ i Peter Parker zostali również dodani do miksu podczas Winterfest 2021. Dlatego też Sinister Six również może się pojawić.

W tej chwili gracze widzieli tylko dwóch wrogów Spider-Mana, Venoma i Carnage’a, pojawiających się jako postacie w grze.


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 i Marvel’s Spider-Man

Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 przyniósł na wyspę Marvela Webslingera Spider-Mana, a fani uwielbiają każdy element współpracy.

Od jego mitycznych strzelanek, po skórkę karnetu bojowego w grze i niedawną współpracę z Spider-Man: Bez drogi do domu Epic nie powstrzymał się od dawania graczom wszystkiego, co miał w zanadrzu, jeśli chodzi o superbohatera z Przyjaznego Sąsiedztwa.


P. Czy kupicie skórki Sinister Six, jeśli zostaną wydane?

1 głos do tej pory

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=20A46582B17E4ED28ED5150C4B7C232E&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Frumor-green-goblin-dr-octopus-electro-likely-inbound-fortnite-chapter-3&c=1744825353003668401&mkt=fr-fr