Graj w Elden Ring, Fortnite na tym komputerze HP do gier — teraz 650 USD


Nie ma znaczenia, w co grasz, Elden Ring do Fortnite, a nawet nowe Dziedzictwo Hogwartu, zawsze lepiej, jeśli masz mocny system, który znajdziesz wśród najlepszych komputerów do gier. Większa moc oznacza, że ​​możesz podkręcić grafikę do wysokich lub ultra ustawień, a jeśli połączysz to z jedną z najlepszych ofert monitorów do gier, doświadczysz niesamowitej wierności wizualnej, co oznacza wciągającą rozgrywkę jak nigdy dotąd. Oczywiście, jeśli nie masz jeszcze komputera do gier, musisz od czegoś zacząć, ale nie martw się, mamy wszystko. Firma HP oferuje obecnie gamingowy komputer stacjonarny Victus 15L z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER w niesamowitej zniżce, dzięki której zaoszczędzisz 300 USD. Zwykle 15L kosztuje 950 USD, ale ta zniżka obniża cenę do 650 USD, wciskając dużo mocy i wydajności w rozsądną cenę. Możesz skorzystać z tej oferty poniżej lub czytać dalej, aby zobaczyć, co jeszcze ma do zaoferowania komputer stacjonarny do gier HP Victus 15L.

Dlaczego warto kupić gamingowy komputer HP Victus 15L

Ten komputer z pewnością spełnia zalecane wymagania systemowe do gry w Elden Ring na średnich i wysokich ustawieniach, ale spełnia również wymagania wielu innych tytułów, takich jak Grand Theft Auto V, Fortnite, League of Legends, a nawet PUBG. Dzięki oprogramowaniu HP Omen Gaming Hub możesz zoptymalizować również te doświadczenia. Otrzymasz inteligentne wsparcie dla przetaktowywania, dostęp do najważniejszych informacji systemowych i statystyk wydajności oraz zestaw narzędzi, takich jak gra zdalna, galerie zdjęć i nie tylko.

Ale najważniejsze jest to, co jest schowane w obudowie. Uruchamiając system Windows 11 Home, otrzymasz dwunastordzeniowy procesor Intel Core i5, Nvidia GeForce GTX 1660 Super z 6 GB dedykowanej pamięci GDDR6 VRAM i 8 GB pamięci systemowej DDR4. Nie zapominaj, że zawsze możesz rozszerzyć tę pamięć, dodając więcej. Oświetlenie RGB na obudowie oświetla pokój gier, sypialnię lub biuro, z możliwością dostosowania.

Jest również wyposażony w dysk SSD o pojemności 256 GB z opcjami rozszerzenia do 2 TB łącznie oraz dodatkową pamięć masową SATA, jeśli chcesz. W obudowie jest 9 portów USB, oferujących mnóstwo opcji urządzeń peryferyjnych, pamięci zewnętrznej i kompatybilności. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonały system, który spełni Twoje potrzeby, a nawet więcej.

Zwykle 950 USD, HP obniżył cenę o 300 USD, obniżając ją do 650 USD w tej chwili. To świetna okazja, ale jeszcze lepsza, wiedząc, że możesz wyjąć to od razu po wyjęciu z pudełka i natychmiast zacząć grać w niektóre z najgorętszych tytułów. Chwyć ofertę, dopóki trwa, nie jesteśmy pewni, jak długo będzie dostępna ani czy komputer do gier Victus 15L zostanie wyprzedany wcześniej.

Zalecenia redaktorów
Źródło : https://www.digitaltrends.com/computing/hp-victus-15l-gaming-pc-deal-february-2023/