Grafika koncepcyjna Fortnite nadaje mu twista Splitgate z nowymi projektami portali


Fortnite przez całą swoją historię wprowadzało do gry portale i inne sposoby teleportacji. Jednak grafika koncepcyjna udostępniona na Twitterze w tym tygodniu ujawniła, że ​​w pewnym momencie portale, które wydają się inspirowane rzeczywistą grą Portal, zamieniłyby Fortnite w Splitgate, zanim Splitgate stało się czymś.

Cóż, właściwie to nie jest technicznie prawda. Wczesny dostęp do Splitgate został uruchomiony w 2019 roku, ale tak naprawdę nie zaczął się falować aż do zeszłego roku, kiedy został uruchomiony na konsolach. Ta oś czasu może być jednym z powodów, dla których poniższa grafika koncepcyjna Fortnite nigdy nie stała się rzeczywistością. Niebiesko-pomarańczowe portale stworzone przez artystę koncepcyjnego Epic Brèlana Gale’a i udostępnione przez FN News.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

POWIĄZANE: System progresji Fortnite na zawsze sprawi, że będzie to ostateczna bitwa royale

Chociaż w Fortnite istniały i nadal są szczeliny, przez które gracze mogą znikać, a następnie pojawiać się ponownie na niebie, a także były portale, przez które można było zobaczyć inne wymiary, te portale wydają się być nieco inne. Chociaż nie jest to określone nigdzie w grafice ani w tweecie, wygląda na to, że mogły zostać użyte do transportu do innych obszarów na mapie. Podobnie jak w Splitgate i oczywiście Portalu.

Nie wydaje się również przypadkiem, że grafika koncepcyjna została sporządzona zaraz po sezonie Marvel w Fortnite. Te pomarańczowe wydzielają silną atmosferę MCU, przypominając portale, które wyczarowali Wong i Dr. Strange, aby się poruszać. Ponieważ Strange nie pojawił się w Fortnite przez dłuższy czas po przygotowaniu tych portali, a wciąż nie ma skóry Wong, być może to połączenie nie jest takie, które zostało nawiązane w tym czasie.

Ponieważ Splitgate był już we wczesnym dostępie, a portale Fortnite bardzo przypominają portale Portalu, może to wyjaśniać, dlaczego powyższa grafika nigdy nie została wprowadzona do gry. Nigdy nie mów nigdy, a może pewnego dnia zostaną dodane jako część oficjalnego crossovera. Będzie to jednak musiało nastąpić wkrótce, jeśli jest to Splitgate. 1047 Games ujawniło w zeszłym tygodniu, że rozwój Splitgate dobiega końca, więc studio może skupić się na kolejnym projekcie.

DALEJ: Największe wiadomości o grach na 5 września 2022 r.Źródło : https://www.thegamer.com/fortnite-concept-art-portal-designs-splitgate/