Gracze ze stanu Ohio w stanie Michigan, absolwenci, którzy wezmą udział w wydarzeniu Fortnite przed meczem


W niedzielę, zaledwie sześć dni przed tym, jak Ohio State będzie gospodarzem Michigan w prawdopodobnie pierwszym spotkaniu niepokonanych drużyn od 2006 roku, gracze i absolwenci obu programów wezmą udział w internetowym turnieju Fortnite.

W turnieju weźmie udział 16 drużyn – osiem składających się z Buckeyes i osiem składających się z Wolverines – z jednym obecnym graczem, jednym byłym graczem, studentem z programu e-sportowego Buckeyes i jednym profesjonalnym graczem e-sportowym lub osobą wpływową w mediach społecznościowych na drużynę.

Obecni gracze z Ohio State, którzy wezmą udział w turnieju, to rozgrywający CJ Stroudauciekając z powrotem Miyana Williamsaszeroki odbiornik Emeka Egbukakońcówki obronne Javontae Jean-Baptiste oraz JT Tuimoloauataki obronne Tarona Vincenta oraz Tyleika Williamsa i bezpieczeństwo Ronniego Hickmana.

Byli gracze to rozgrywający Troya Smitha, Braxtona Millera oraz Cardale’a Jonesauciekając z powrotem Daniela „Boom” Herronaszerokie odbiorniki Devina Smitha, DeVier Posey oraz Chrisa Fieldsa i obrońca Ryana Shaziera. Zwycięska drużyna podzieli 25 000 $, a program e-sportowy zwycięskiej szkoły otrzyma dodatkowe 25 000 $.

Turniej będzie transmitowany o godzinie 20:00 czasu wschodniego na kanale Nicka „Nickmercsa” Kolcheffa MFAM Gauntlet na Twitchu, który ma ponad 6,6 miliona subskrybentów. Uczestnicy będą również transmitować turniej – który odbędzie się na niestandardowej mapie – na swoich kanałach społecznościowych, w tym na Instagramie i Twitterze.

Źródło : https://www.yardbarker.com/college_football/articles/ohio_state_michigan_players_alumni_to_compete_in_fortnite_event_ahead_of_the_game/s1_16601_38140463