Gracze Warzone chcą, aby programiści poszli w ślady Fortnite OG

Sukces aktualizacji Fortnite OG przyciągnął już rekordową liczbę graczy do tej klasycznej gry typu Battle Royale, a gracze Call of Duty: Warzone również chcą posmakować akcji.

Apel o powrót do przeszłości

Aktualizacja Fortnite OG przywróciła oryginalną mapę i miała na celu przeniesienie gry do ery sezonu 5, jej pierwszego rozdziału. Wyniki były oszałamiające, a gracze Warzone, którzy liczyli na powrót Verdansk – mapy OG Warzone – uważają, że sukces Fortnite OG może i powinien zainspirować twórców Call of Duty do wprowadzenia podobnej aktualizacji.

Powrót Verdanska wydaje się prawdopodobny

Biorąc pod uwagę, że Verdansk powraca w trybie kampanii nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare III, powrót Verdansk w Warzone wydaje się bardzo możliwy.

Fani Call of Duty: Warzone mają nadzieję na powrót Verdansk

Po zobaczeniu sukcesu Fortnite w przywróceniu starej mapy BR z 5 milionami jednoczesnych graczy, nie wykluczam już możliwości powrotu Verdansk do Warzone. Szczególnie biorąc pod uwagę modernizację Verdansk na potrzeby kampanii #MW3, jest całkiem możliwe, że powróci. Activision i Sledgehammer Games po powrocie Fortnite do dawnej świetności tuż przed premierą MW3 i Warzone 3 dają do myślenia.

Jak mapa OG Fortnite powraca i przyciąga ponad 5 milionów graczy, jak te mapy mogą się sprawdzić? Gdzie wylądujemy? Gracze zadają sobie wszystkie te pytania. Niektórzy nawet uważają, że powrót Verdansk w Warzone w niczym nie byłby tak znaczący, jak powrót mapy OG w Fortnite. Wszelkie porównania są zatem natychmiast nieważne.

Podsumowując, fani Warzone mają nadzieję, że gra pójdzie w ślady Fortnite i pewnego dnia przywróci Verdansk.

Źródło: www.bing.com