Gracze Halo Infinite w sensacyjny sposób apelują, aby gra była bardziej podobna do Fortnite


Tryb Big Team Battle w Halo Infinite został zepsuty od miesiąca, a gracze chcą zostać nagrodzeni za niedogodności. Niektórzy gracze cytują nawet Fortnite jako odniesienie do tego, jak gracze powinni być traktowani.

Gra wieloosobowa Halo Infinite została uruchomiona za darmo na ponad miesiąc przed kampanią gry. Od tego czasu gracze nieustannie znajdują powody, by narzekać na swoje wrażenia, mimo że są one darmowe.

Po pierwsze, postęp w PD Halo Infinite był zbyt wolny. Potem było niezadowolenie z przebiegu wydarzeń w grze. I chociaż kampania spotkała się z ogromnymi pochwałami, tryb dla wielu graczy wciąż jest pod ostrzałem.

Tryb wieloosobowy ma już prawie dwa miesiące, a przez ostatni miesiąc brakowało mu jednego z kluczowych trybów gry: Big Team Battle. Teraz gracze Halo Infinite wyrażają, jak chcą, aby gra była bardziej podobna do Fortnite.

Gracze chcą, aby Halo było bardziej jak Fortnite

Epickie gry

Master Chief to grywalna postać zarówno w Halo Infinite, jak i Fortnite

Użytkownik Reddita Squirrel09 opublikował swoje odczucia na temat BTB Halo na subreddicie r/Halo. Zwrócili uwagę, w jaki sposób gracze Fortnite otrzymują darmowy kilof i weekend z podwójnymi PD, aby nadrobić grę przez 6 godzin. Tymczasem gracze Halo nie mogli grać w BTB od miesiąca i muszą płacić za zamianę wyzwań.

Powodem, dla którego jest to duży problem, jest to, że gracze muszą wykonywać cotygodniowe wyzwania, aby zdobywać nagrody i PD. Jednak niektóre wyzwania można ukończyć tylko w określonych trybach. Tak więc, jeśli gracz ma wyzwanie, które musi wykonać w BTB, będzie musiał kupić Wyzwanie Swap, aby przejść do nowego wyzwania.

Z 4,5 tys. głosów za głosami jasne jest, że wielu zgadza się z sentymentem Squirrel09. Niektóre komentarze twierdzą nawet, że Epic Games jest mądrzejszy niż 343 Industries, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb graczy w ten sposób.

halo musi być jak post fortnite reddit

Niektórzy gracze uważają nawet, że rozdawanie darmowych kosmetyków sprawi, że będą chcieli grać, aby odblokować więcej. A są nawet tacy, którzy uważają, że kosmetyki Fortnite są rozsądniej wycenione niż Halo.

Aby uzyskać więcej Halo, sprawdź, dlaczego niektórzy gracze uważają, że kampania ma „słabą powtarzalność” i bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej wiadomości i przewodników.Źródło : https://www.dexerto.com/halo/halo-infinite-players-make-sensational-plea-for-game-to-be-more-like-fortnite-1734787/