Gracze Fortnite zastanawiają się nad nowym przedmiotem „Flowberry Fizz”: zabawnym artykułem

Fortnite: Odkryj nowe przedmioty Enforcer AR i Flowberry Fizz

Od premiery w 2017 roku gra Fortnite w dalszym ciągu zaskakuje swoich graczy regularnymi aktualizacjami, aby utrzymać zainteresowanie opinii publicznej. Niedawno twórcy usunęli z gry część przedmiotów, dodając dwa nowe: Enforcer AR i Flowberry Fizz. Te dwie nowe funkcje obiecują wnieść do gry interesującą dynamikę.

Enforcer AR: potężna broń do gier na duże odległości

Według GameRant Enforcer AR to automatyczny karabin szturmowy zadający duże obrażenia i charakteryzujący się niską szybkostrzelnością, przeznaczony do użytku na średnim i długim dystansie, dostępny we wszystkich klasach rzadkości. Ta nowa broń może zrewolucjonizować strategie gier, oferując graczom nowe podejście do konfrontacji z przeciwnikami.

Flowberry Fizz: nowy przedmiot wzmacniający Twoją obronę

„Flowberry Fizz” to nowy przedmiot, który zapewnia użytkownikowi aż do 100 punktów osłony. Dodatkowo można go również użyć na koledze z drużyny, aby zapewnić mu tę samą przewagę. Dodatkowo Flowberry Fizz zapewnia użytkownikowi efekt niskiej grawitacji, umożliwiając mu skakanie wyżej i dalej przez ograniczony czas.

Obiekt nowy nie bez wad

Jednak użycie Flowberry Fizz nie jest pozbawione wad: jego użycie wiąże się z animacją, która wydaje się nieco za długa, zapewniając przeciwnikowi możliwość kontrataku. Niektórzy gracze nawet porównali tę animację do animacji nastolatka pozostawionego samego w domu.

Pierwsze reakcje graczy na portalach społecznościowych potwierdzają zainteresowanie tymi nowymi funkcjami i wpływ, jaki mogą one mieć na grę.Gracze Fortnite prawdopodobnie będą zachwyceni odkryciem nowych aspektów gry dzięki tym ostatnim dodatkom.

Źródło: gaming.ebaumsworld.com