Gracze Fortnite wyrażają swoje niezadowolenie z Deku’s Smash, twierdząc, że zrujnowało to bieżący sezon.

Fortnite z zadowoleniem przyjął nową aktualizację (v26.10), w której powrócił Deku’s Smash. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że ta współpraca z My Hero Academia jest najnowszą. Jednak ten legendarny element zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze posuwali się nawet do przekonania, że ​​zrujnował on cały sezon.

Potężna umiejętność, której można przeciwdziałać

Nie ma wątpliwości, że animowana umiejętność jest potężna, ale stosunkowo łatwo ją skontrować w sezonie 4. Rzeczywiście, oprócz Deku’s Smash, Epic Games dodało także Lodową Ścianę Todoroki, doskonały kontratak.

Niezadowoleni gracze

Jednakże wielu graczy jest niezadowolonych z tego przedmiotu i chciałoby, aby został on wkrótce usunięty. Firma Epic Games po raz kolejny dodała Uderzenie Deku do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Krople te okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają dwa mityczne elementy My Hero Academia. Pomimo Lodowej Ściany niektórzy gracze nadal narzekają.

Użytkownik Reddita Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games tym legendarnym elementem zrujnowało doskonały sezon. „Ten sezon został okrzyknięty najlepszym w tym rozdziale. Była idealnie zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przepotężnych mitycznych przedmiotów, które mogłyby zrujnować grę. Dlaczego więc, Epic Games, musisz niszczyć coś dobrego? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał ten użytkownik na Reddicie.

64BitDragon zwrócił uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zostanie ona opuszczona w następnej aktualizacji. »

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupimi dodatkami” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Inny użytkownik Reddita, allhailzamasu94, ma proste rozwiązanie, które mogłoby ulepszyć przedmiot: „Po prostu zmniejsz jego moc”. »

Wielu graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpili z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, trudno powiedzieć, czego dokładnie chcą wszyscy ci gracze.

Planowany wyjazd

Deku’s Smash zostanie usunięty z gry wraz z aktualizacją v26.20, której premiera zaplanowana jest na 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com