Gracze Fortnite wściekli, że młode „swetry” rujnują sezon OG

Fani Fortnite, którzy powrócili do gry wraz z premierą „OG Season”, krytykują „młodzieży” i jej styl gry oparty na budowie.

Powrót Season OG przyciąga graczy

Gracze Fortnite po raz kolejny gromadzą się w Battle Royale firmy Epic, gdy powraca ukochana mapa OG, wraz ze wszystkimi starymi broniami, wywołując wielką nostalgię wśród fanów.

Sezon OG przywrócił grę do korzeni, przyciągając strumień graczy, a frekwencja była na najwyższym poziomie od czasu publicznego śledzenia statystyk w kwietniu 2023 r.

Gracze Fortnite krytykują „młodych ludzi”, którzy budują

Można jednak śmiało powiedzieć, że Fortnite to dziś zupełnie inna gra niż kiedyś i niektórzy gracze mają trudności z dotrzymaniem kroku dominującej „młodzieży”.

Powrót Fortnite 3 listopada natychmiast wywołał frustrację wśród niektórych graczy, którzy mieli trudności z konkurowaniem z innymi.

„Fortnite to oficjalnie gra dla młodzieży, nie mogę z nią konkurować” – napisano na X (dawniej Twitterze), dodając emoji złamanego serca.

W odpowiedziach niektórzy kpili z tego zawodnika, mówiąc, że jest po prostu „umyty” i nie nadąża za obecnym stylem gry. „Nie, po prostu się umyłeś” – zażartował jeden z nich.

„Uświadomienie sobie, że po powrocie do gry, którą kiedyś kochałeś, stało się złe, jest prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą do zaakceptowania” – powiedział inny.

Z drugiej strony niektórzy sugerowali wypróbowanie trybu „Bez kompilacji”, który mógłby lepiej odpowiadać ich tempu i stylowi gry. „Kompilacja zerowa to jedyne rozwiązanie” – powiedział jeden.

Ciesz się doświadczeniem OG, zanim się skończy

Chociaż już to wszystko przerabialiśmy, doświadczenie Fortnite OG jest dla graczy powiewem świeżości. Nie będzie to jednak trwało wiecznie, dlatego pamiętajcie, aby zalogować się przed 2 grudnia.

Źródło: www.dexerto.com