Fortnite usuwa tryby Trio, gracze wściekli – Charlie Intel

Fortnite usuwa tryby Trio przed grą rankingową, gracze są wściekli

Epic Games zaskoczyło swoich graczy, usuwając wszystkie tryby Trio przed nadejściem gry rankingowej Fortnite. Decyzja ta wywołała falę wściekłości i niezadowolenia wśród społeczności popularnego tytułu Battle Royale. Trios to tryb gry w Fortnite, który pozwala zespołom złożonym z trzech graczy wskoczyć do meczu i jest ulubionym trybem społeczności od czasu jego wprowadzenia w Rozdziale 2 sezonu 5.

Programiści wprowadzili grę rankingową w Fortnite, dlatego też postanowili usunąć wszystkie tryby Trio po aktualizacji 24.40. Ta decyzja nie została dobrze przyjęta przez graczy. Redditor SafalinEnthusiast stworzył post omawiający usunięcie Trios w subreddicie Fortnite i wyraził swoje rozczarowanie.

„Komu w ogóle przyniosłoby to korzyść? Gracze? Nie, nie skorzystają na tej zmianie. Epicki? Gra od jakiegoś czasu zyskuje coraz więcej graczy, więc nie potrzebowaliby dodatkowej przestrzeni na serwerze. Nie widzę żadnego realnego powodu tej zmiany”.

W komentarzach do tego wątku wielu innych graczy również wyraziło swoje rozczarowanie i frustrację z powodu usunięcia trio. Wielu wyraziło nadzieję, że ta „dziwna” zmiana zostanie wkrótce cofnięta.

Reakcja społeczności

Użytkownicy Reddita oświadczyli, że nie będą grać w rozdziale 4, sezonie 3 Fortnite, jeśli ta zmiana nie zostanie cofnięta do tego czasu. W komentarzach do tego wątku wielu innych graczy również wyraziło swoje rozczarowanie i frustrację z powodu usunięcia trio.

„To nie ma dla nich sensu. Przypomina mi to czasy, kiedy Trio nie istniało i musieliśmy czekać, aż to dodadzą. Teraz robimy krok w tył”.

Większość komentarzy dotyczyła tego, jak gracze regularnie grają w trio ze swoimi przyjaciółmi, a ta zmiana sprawiła, że ​​jeden członek drużyny będzie musiał zostać pominięty w grach.

Podsumowanie

Decyzja Epic Games o usunięciu trybów Trio przed grą rankingową Fortnite wywołała falę frustracji i niezadowolenia wśród społeczności gry. Wiele osób wyraża nadzieję, że ta decyzja zostanie wkrótce cofnięta.

Źródło: Charlie Intel.