Gracze Fortnite uważają, że medale z rozdziału 5 są bezużyteczne

Obawy dotyczące wzmocnień i nowych funkcji w Fortnite Rozdział 5

Nowa wersja Fortnite wprowadza nowe funkcje i mechaniki, z których część zdaje się rozczarowywać graczy. Gracze, którzy lubią tę grę, uważają, że jedna z nowych funkcji, czyli medaliony zdobywane po pokonaniu bossa, nie jest naprawdę tego warta ze względu na wszystkie szkody, jakie może wyrządzić.

Rozczarowujący mechanizm

Medalion zdobyty za pokonanie bossa teoretycznie powinien pozwalać za każdym razem naładować tarczę w niewielkiej ilości, jednak dla większości graczy nie wydaje się to tego warte. Wydaje się, że ci drudzy nie doceniają ich prawdziwej wartości.

Medalion trudny do zdobycia

Choć wydaje się wzbogacać rozgrywkę, umożliwiając wejście do skrytki pełnej skarbów, medalion nie wydaje się atrakcyjny dla większości graczy. Trudność w zdobyciu tych medalionów i skromne korzyści uzyskane w zamian wydają się odstraszać graczy od ich poszukiwania.

Niezbędne ulepszenia

Gracze proszą o ulepszenia, aby uczynić te medaliony bardziej interesującymi i atrakcyjnymi. Oferują dodanie premii regeneracji zdrowia i wytrzymałości, a nawet premii tarczy uzyskiwanej po każdym zabiciu.

I tak, według większości graczy, obecne medaliony i ich obecne zastosowania pozostaną tu, a przynajmniej do czasu ich ulepszenia.

I tak, według większości graczy, obecne medaliony i ich obecne zastosowania pozostaną tu, a przynajmniej do czasu ich ulepszenia.

Źródło: www.thegamer.com