Gracze Fortnite są podzieleni co do nowego osłabienia młota uderzeniowego


Opublikowany: 2023-01-13T22:21:17

Zaktualizowano: 2023-01-13T22:21:27

Po odblokowaniu Młota Shockwave twórcy Fortnite osłabili liczbę ładunków odbijających, które posiada broń, co podzieliło fanów.

Wprowadzony na początku rozdziału 4 sezonu 1, Młot fali uderzeniowej działa jako broń i inny środek transportu.

Wystąpiło jednak sporo problemów podczas uruchamiania, z nieskończoną usterką odbijania, która zmusiła firmę Epic do tymczasowego wyłączenia użycia młota w grze.

Broń powróciła niedługo po jej usunięciu, ale niedawne osłabienie sprawiło, że wielu graczy Fortnite kwestionuje jej ogólną przydatność. Tymczasem inni wydają się po prostu szczęśliwi, że niektórzy nie będą mogli nadużywać jego mocy podczas meczów.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Firma Epic osłabiła młot fali uderzeniowej w Fortnite

Na Stan Fortnite Strona Twittera, Epic Games ogłosiła osłabienie Młota Shockwave. Zamiast przenosić w sumie cztery ładunki odbijające, broń może teraz pomieścić tylko trzy na raz.

Z drugiej strony Młot fali uderzeniowej Ageless Champion pozostaje niezmieniony, Epic zauważył w następującym poście:

Jak dotąd reakcja fanów wydaje się co najwyżej mieszana. Odpowiedziała jedna osoba do posta Fortnite Status z memem mówiącym „Sprawiamy, że gra jest nudna”.

Streamer Twitcha, Fusconed, odpowiedział: „co powiesz na naprawienie błędów zamiast martwienia się o liczbę odrzuceń?!”

Niektórzy użytkownicy Fortnite na Reddicie wyrazili zachwyt nad tą wiadomością. „Powinien mieć dwie tbh” – napisał jeden z Redditorów o liczbie opłat. Inny fan powiedział po prostu: „dobrze, młotek jest naprawdę irytujący”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Tymczasem niepokój związany z tym, ile razy Epic już wyłączył, ponownie włączył i osłabił niektóre elementy w rozdziale 4, zaczął się zakorzeniać.

Twórca zawartości Fortnite To jest rozmowa nie mogę się nadziwić, „[what’s] dzieje się w tym sezonie”. Jest to zrozumiałe zaniepokojenie, biorąc pod uwagę, że zarówno bieg przez płotki, jak i Młot fali uderzeniowej zostały usunięte i ponownie dodane do Fortnite w ciągu kilku dni. i mechanik biegów przez płotki właśnie opuścił wyspę jeszcze raz.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c205a4e2db4876b5e5687b59f8961b&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Ffortnite%2Ffortnite-shockwave-hammer-nerfed-players-divided-2032740%2F&c=12280985676184820523&mkt=fr-fr