Gracze Fortnite są już zmęczeni „śmiesznym” współczynnikiem pojawiania się w Port-a-Fortress

Fortnite OG: rewelacyjny tryb

Od premiery 3 listopada Fortnite OG tchnął nowe życie w serię, przywracając graczy, którzy nie wracali przez długi czas. Rzeczywiście, tryb pobił rekord, przyciągając na swoje serwery już drugiego dnia ponad 44 miliony ludzi.

Oprócz przywrócenia niektórych oryginalnych stref lądowania, Fortnite OG stopniowo dodaje niektóre z najpopularniejszych elementów gry.

Port-a-Forteca, o której mowa

Gracze Fortnite narzekają teraz na wysoki współczynnik pojawiania się Port-a-Fortress na mapie. Te legendarne przedmioty wydają się zbyt łatwe do znalezienia w porównaniu z ich klasyfikacją rzadkości.

W poście na Reddicie poruszono kwestię rzadkości Port-a-Fortress w grze. Przedmioty te, oznaczone jako legendarne, wydają się być obecne w większości lokacji, niezależnie od ich poziomu rzadkości.

Inni komentatorzy pod postem żartowali, jak często pojawiają się te przedmioty, a niektórzy nawet twierdzili, że zaczęli „rzucać je znajomym”, zamiast zapisywać je na później w grze.

Fortnite podjął już kroki, aby rozwiązać problemy z częstotliwością pojawiania się w przeszłości, w szczególności dotyczące mikstur tarczy. Jednak deweloper nie zajął się jeszcze problemami związanymi z legendarnymi przedmiotami.

Źródło: www.dexerto.com