Gracze Fortnite podzieleni w związku z obawami dotyczącymi powrotu ulepszeń w Rozdziale 5

Fani Fortnite reagują na możliwy powrót Ulepszeń w Rozdziale 5

Fani Fortnite nie są zbyt entuzjastycznie nastawieni do powrotu Ulepszeń w Rozdziale 5 po tym, jak wyciek ujawnił stare wersje testowe Rozdziału 4.

Ulepszenia rzeczywistości w Fortnite służą jako odpowiednik ulepszeń, zapewniając drobne ulepszenia rozgrywki, które mogą poprawić twoją wydajność podczas meczu. Te Ulepszenia zostały wprowadzone na początku Rozdziału 4, ale były obecne w ostatnich sezonach.

W regularnych odstępach czasu podczas rozgrywki typu Battle Royale gra zaskakuje graczy, prezentując im opcje Rozszerzania Rzeczywistości. Bonusy kumulują się w miarę ich zbierania, tworząc skumulowany efekt, który zwiększa korzyści, im dłużej pozostajesz w grze.

Gracze wyrażają swoje niezadowolenie z potencjalnego powrotu Ulepszeń

Biorąc pod uwagę możliwość powrotu po ujawnionych testach, gracze wyrażają swoją niechęć do tej mechaniki w nadziei, że nie powróci.

Wyciek o nazwie iFireMoney na Twitterze zamieścił stare wersje testowe ulepszeń z chwili ich pierwszego wprowadzenia do gry. Chociaż ich włączenie do rozdziału 5 jest nadal niepewne, wywołało to silne reakcje graczy.

Większość komentarzy pod postem wyraża to samo zdanie, prosząc Fortnite o ciągłe testowanie ulepszeń. Niektórzy jednak są otwarci na pomysł powrotu Ulepszeń, niezależnie od ogólnego niezadowolenia.

Brak oficjalnego ogłoszenia od Fortnite dotyczącego dodania Ulepszeń w nadchodzących sezonach

Fortnite nie wydał jeszcze żadnego oficjalnego ogłoszenia dotyczącego dodania ulepszeń w nadchodzących sezonach. Nie było również żadnych dodatkowych przecieków dotyczących ulepszeń, które mogą pojawić się w przyszłej aktualizacji.

Źródło: www.dexerto.com